Артикул: 812162
Бестселер

45 татуировок продавана. Правила для тех кто продаёт и управляет продажами

Мова видання: Російська Англійська

 

 
Автор: Максим Батирєв
Видавництво: «Манн, Іванов і Фербер»
ISBN:978-5-00100-479-0

 

 
Рік видання: 2018
Кількість сторінок: 336
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат: 170x240 мм (середній формат)
Тип видання: 2-е видання
Додатково: Закладка-мотати
Серія: МІФ. Бізнес
377 грн
Знижка 14 грн
363 грн
Є в наявності

Про книгу

Нові 45 татуювань з продавцового минулого Максима Батирєва - як в ролі рядового менеджера з продажу, так і в ролі керівника: успіхи, невдачі, висновки з них.

Одна з найскладніших і в той же час цікавих професій - це професія людини, який щодня, щогодини і щохвилини захищає інтереси організації, проводячи комерційні переговори з її потенційними замовниками та майбутніми партнерами.

Максим Батиров впевнений: все, чого він досяг у своїй професійній діяльності, він досяг завдяки роботі в продажах. Продажі вчать захищати свої інтереси, виступати публічно, вести переговори з клієнтами, робити своїми руками презентації, чітко формулювати свої думки і багато чому іншому.

Продажі роблять людей сильнішими.

Якщо ви навчитеся продавати товари з не самою очевидною вигодою на одному з найбільш висококонкурентних ринків, то вам по плечу будуть практично будь-які бізнес-завдання.

У своїй новій книзі Максим розповідає про 45 татуюваннях продавця, які з'явилися за п'ятнадцять років, під час яких він навчався продавати.

З передмови Максима

Кожен день я зустрічаюся з різними підприємцями і менеджерами з різних міст і навіть країн, і ми розмовляємо про бізнес. І кожен раз на цих зустрічах піднімається тема продажів. Як продавати? Як зробити систему продажів ефективною? Яким чином вирощувати керівників в продажах? Що є ключовими факторами успіху?

На жаль, змушений констатувати факт, що у нас дуже мало людей вміють грамотно продавати. Ми або, начитавшись американських книжок, намагаємося перейняти їх технології собі, або, женучись за миттєвою вигодою, «обіцяємо» Клієнту то, чого він не отримає (це називається «втюхуванням»), або вдаряємося в психологію або яку-небудь іншу крайність.

Така ж проблема і в питаннях управління продажами. Дуже невелика кількість знайомих мені керівників продажів чітко розуміють, яким чином потрібно налаштовувати свої підрозділи для отримання максимально можливих результатів.

Я теж не вмів ні продавати, ні тим більше управляти продажами, допускав тисячі помилок в своїй діяльності і в кінці кінців навчився продавати багато. Мені вдалося стати і кращим фахівцем з продажу в своїй компанії, пізніше і найкращим керівником відділу, а потім ми з моєю командою встановлювали корпоративні рекорди і продавали більше всіх в Росії на нашому непростому ринку. За цей час у мене з'явилися не тільки менеджерські, але і продаванські татуювання, якими я вирішив поділитися з Вами в цій книзі.

Це виключно мій суб'єктивний досвід, і я знову, як і в попередній книзі, не претендую на абсолютну істину. Але за цим досвідом стоять роки відпрацювання навичок, сотні відмов Клієнтів, тисячі виставлених рахунків, самовіддані битви за Клієнтів в кризи, нові друзі, професійні конфлікти і кращі результати.

Для кого ця книга

Це книга для всіх, хто продає або управляє продажами.

Про автора

Максим Батиров - відомий російський менеджер, володар премії «Комерційний директор року» і «Менеджер року», автор бестселера «45 татуювань менеджера».

Кар'єра Максима - яскравий приклад блискучого вертикально зростання. Пройшов шлях від рядового фахівця до топ-менеджера великої російської компанії. Видавничий дім «Коммерсант» включив Максима в ТОП-1000 кращих менеджерів Росії.

Отримав ступінь Executive MBA в Інституті бізнесу і ділового адміністрування РАНХиГС.

Веде свій блог в ЖЖ. Входить ТОП-30 найбільш "грошових" блогерів Росії за версією Livejournal. «Менеджер року-2013» за версією Міжнародної академії менеджменту та Вільного економічного суспільства Росії. Володар премії «Комерційний директор року-2012» за версією компанії Salecraft.

Автор бестселера «45 татуировок менеджера», в якій описав правила бізнесу по-російськи. Це правила про те, як ставитися до колег, яким чином діяти в певних ситуаціях: звід принципів, яких варто дотримуватися, якщо хочеш досягти успіху. У 2014 році книга стала переможцем щорічної літературної премії «Електронна буква 2014» в номінації «Бізнес-книга року». Також книга отримала «Книжкову премію Рунета-2014» як найбільш продавана бізнес-книга в Росії.

Починаючи з 2015 року проводить відкриті і корпоративні майстер-класи, на яких ділиться своїм практичним досвідом з керівниками Росії і країн ближнього зарубіжжя.

Цитати з книги

Продажі - наше все
Все, чого я досяг у своїй професійній діяльності, я домігся завдяки роботі в продажах. Я навчився захищати свої інтереси, виступати публічно, вести переговори з Клієнтами, робити своїми руками презентації, формулювати чітко думки і багато чого ще завдяки тому, що останні п'ятнадцять років я навчався і продовжую вчитися продавати.

Хороша професія
Коли людина не хоче асоціювати себе з професією, якою займається, він ніколи не буде прагнути стати кращим в цій справі. А якщо він не буде хотіти стати кращим, то не буде працювати над собою. А якщо він не буде працювати над собою, у нього будуть низькі результати. А чим нижче у нього будуть результати, тим менший у нього буде рівень доходу.

Головне татуювання
Вперше в житті я відчув на собі, що весь цей час відчували люди, яким я говорив ті ж слова: «Я слухач-універсал». Це дуже неприємне відчуття. Наче на тобі вибивають свіже татуювання на самому хворому місці: «Хочеш сподобатися - сиди і слухай». Причому почала вибивати татуювання з ранку Ірина З., а закінчив це мій впливовий знайомий.

Бажання бути героєм
Люди хочуть виглядати героєм в чиїхось очах. У кого-то - за рахунок понтів і нової ручки Montblanc, яку він демонстративно і повільно дістає з кишені при нагоді. У когось - за рахунок експертної думки, як правильно управляти країною або грати в футбол. У когось - за рахунок зв'язків в державних органах.

Підготовка
Кращий інтерв'юер нашої країни Володимир Володимирович Познер готується до одного інтерв'ю шістнадцять-вісімнадцять годин! Навіщо? Він же мегапрофессіонал! На нього хочуть бути схожими тисячі журналістів! На його інтерв'ю навчаються молоді студенти! Йому довіряють мільйони телеглядачів! Навіщо йому це треба?

Рішення для клієнта
Правда, для цього довелося кожному з продаваних нанести на передпліччі татуювання «Нам потрібно рішення Клієнта. Будь-яке!» і, звичайно ж, пояснювати як на своєму прикладі, так і на прикладі того ж Жені Чичваркіна, що всі відмови Клієнта від співпраці з нами - некритичні. Критичні Клієнти, які динамять нас день у день, ми віримо в те, що вони нам коли-небудь заплатять, і робимо на них ставку, замість того щоб шукати нових потенційних Клієнтів.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Разом з цим товаром купують