Артикул: 812162
Бестселер

45 татуировок продавана. Правила для тех кто продаёт и управляет продажами

Автор: Максим Батирєв
Видавництво: «Манн, Іванов і Фербер»
ISBN: 978-5-00100-479-0,  978-5-00117-067-9

 

 
Рік видання: 2018
Кількість сторінок: 336
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат : 170x240 мм (середній формат)
Наклад: 25000
Тип видання: 2-е видання
Додатково: Закладка-мотати
Серія: МІФ. Бізнес
Рік першого видання: 2017
Мова видання:
Товар закончился
Немає в наявності

Про книгу

Якщо ви працюєте в сфері продажів, прийміть наші вітання! Продажі і торги роблять людей заповзятливими, перетворюють їх в здатних переговірників, хороших психологів і талановитих ораторів, адже який бізнес обходиться без уміння умовити клієнта зробити покупку?

Максим Батирєв, популярний бізнес-спікер і менеджер, в стислі терміни здійснив кар'єрний зліт від простого управлінця з продажу до керівного поста в компанії. Цей бізнесмен написав ціле керівництво для тих, хто хоче відточити мистецтво збуту до надзвичайних висот.

Навіщо варто прочитати «45 татуировок продавана. Правила для тех кто продаёт и управляет продажами»?

  • Ви навчитеся не просто здаватися, а БУТИ успішною людиною, яка з гордістю може називати себе тим, хто розкрутив себе сам;
  • Зрозумієте, в яких ситуаціях варто говорити, а де краще надати слово співрозмовнику;
  • Навчіться правильно планувати свій час, розподіляти його, знаходити час для регулярного самоаналізу і вдосконалення своїх навичок;
  • Дізнаєтеся, як зробити свій товар оригінальним, що виділяється, щоб він відразу ж кидався в очі і завойовував серця покупців.

Ця праця просто незамінна для тих, хто хоче щодня, щогодини і щохвилини захищати інтереси своєї організації, розвивати свої навички в продажах, добиваючись вражаючих висот в цій справі. Книга допоможе вам розкрити свій потенціал і явити всьому світу вашу неповторну індивідуальність. Візьміть долю в свої руки і прокладете маршрут до успіху!

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре