Артикул: 83120
Бестселер

45 татуировок менеджера. Правила российского руководителя

Мова видання: Російська Англійська

 

 
Автор: Максим Батирєв
Видавництво: «Манн, Іванов і Фербер»
ISBN:978-5-91657-825-6

 

 
Рік видання: 2018
Кількість сторінок: 304
Палітурка: Тверда палітурка
Формат: 170x240 мм (середній формат)
Тип видання: 5-е видання
Додатково: Закладка-мотати
377 грн
Знижка 34 грн
343 грн
Є в наявності

Про книгу

Татуювання - це напис на все життя. Важливий напис. Назви глав в цій книзі - татуювання, що залишилися в пам'яті і серці менеджера, його життєвий і організаторський досвід. Це правила про те, як ставитися до колег, яким чином діяти в певних ситуаціях: звід принципів, яких варто дотримуватися, якщо хочеш досягти успіху. Чому? Тому що за кожним розділом стоять осмислені дії, чиясь біль, муки, радість, вдалий і невдалий досвід, підйоми і падіння, звільнення і лідерство, а головне - потрібний результат.

Для кого ця книга

Для тих, хто любить і хоче добиватися успіху.

Чому ми вирішили видати цю книгу

Вітчизняна практика управлінця заслуговує саме такої книги. Досвід автора настільки близький більшості менеджерів, а описані ситуації настільки впізнавані, що їх моментально можна зрозуміти і відчути. Прийняти або оскаржити.

Фішка книги

Авторські татуювання-правила написані не просто на різних частинах тіла: на лобі, на плечах, на спині. Вони закарбувалися в його менеджерському серці. Щиро і чесно. Кожна буква.

Про автора

Максим Батирєв - відомий російський менеджер, член правління компанії «Що робити Консалт» (мережа «КонсультантПлюс»). Видавничий дім «Коммерсант» включив Максима в ТОП-1000 кращих менеджерів Росії.

Кар'єра Максима - яскравий приклад блискучого вертикально зростання. Він починав свою професійну діяльність як звичайний фахівець з продажу та за кілька років виріс до члена правління «Що робити Консалт». Отримав ступінь Executive MBA в Інституті бізнесу і ділового адміністрування РАНХиГС.

Веде свій блог в ЖЖ. Входить ТОП-30 найбільш "грошових" блогерів Росії за версією Livejournal. «Менеджер року-2012» за версією Міжнародної академії менеджменту та Вільного економічного суспільства Росії. Володар премії «Комерційний директор року-2011» за версією компанії Salecraft.

Автор бестселера «45 татуировок менеджера», в якій описав правила бізнесу по-російськи. Це правила про те, як ставитися до колег, яким чином діяти в певних ситуаціях: звід принципів, яких варто дотримуватися, якщо хочеш досягти успіху. У 2014 році книга стала переможцем щорічної літературної премії «Електронна буква 2014» в номінації «Бізнес-книга року».

Цитати з книги

Руйнівна тенденція
Мене дратує тенденція, яка засмічує мізки молодому поколінню: «Вчитися не треба! У Білла Гейтса і Стіва Джобса не було освіти, і вони стали мільярдерами!». А нічого, що вони працювали по двадцять годин на добу? А ймовірність того, що ви Стів Джобс, становить 1: 7 021 836 029.

Причому тут татуювання?
У цій книзі я називаю принципи татуюваннями, так як вони назавжди вдруковувалися в мене після різних подій, що відбувалися в житті. Від удару в щелепу до водоспадів жіночих сліз. Це мої граблі, це мої шишки, це мої татуювання.

Кулак як метафора
На одній з бізнес-конференцій лектор попросив аудиторію пограти в гру. Розділитися на пари, одному з партнерів стиснути кулак, а іншому спробувати його розкрити. У кожного була своя стратегія. Хтось умовляв, хтось застосовував силу. В кінці лектор сказав: «У бізнесі перемагає той, хто сам розтискає свій кулак».

Ще одна татуювання
... Але той вечір залишив на мені дуже хороше і правильне татуювання: «НЕ ОБГОВОРЮЙТЕ ПРИЙНЯТІ РІШЕННЯ З ПІДЛЕГЛИМИ». Як би не хотілося. І собі таке татуювання зробіть: адже це один з головних гріхів менеджера.

Тимбилдинг - під три чорти
Я далеко не перший, хто стверджує: корпоративне командоутворення типу мотузкових курсів в нашій країні не потрібні. Роздати всім співробітникам фарби і пензлі і пофарбувати всім разом двохсотметровий паркан - набагато ефективніше для створення команди, ніж пограти всім разом в боулінг.

Батіг чи пряник?
У нас в країні чомусь не люблять хвалити підлеглих. Хоча самі керівники далеко не проти, щоб хвалили їх самих. Похвала - це вибудовування системи координат. А співробітник зосереджуватиметься на тому, за що його хвалять, хочете ви цього чи ні.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Разом з цим товаром купують