Артикул: 86269

21 беззаперечний закон лідерства. Щоб вести за собою

Автор:
Видавництво: «Клуб Сімейного Дозвілля»
ISBN: 978-617-12-2296-0,  

 

 
Оригінальна назва: The 21 Irrefutable Laws of Leadership: Follow Them and People Will Follow You (10th Anniversary Edition)
Рік видання: 2019
Кількість сторінок: 320
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Українська
Формат : 145х215 мм (середній формат)
Наклад: 2000
Перекладач: Тарас Фролов
Рік першого видання: 2017
140 грн
Є в наявності

• Це видання — ваш найкращий тренер з особистісного розвитку та лідерства 
• Автор книжки – фахівець № 1 у світі з лідерства та менеджменту

Про книгу

Дотримання яких законів може перетворити людину на лідера, за яким підуть інші? Як не сплутати лідерство зі статусом, привілеями і владою?

Книга визнаного міжнародного експерта з менеджменту, лідерства та тренера з особистісного розвитку Джона Максвелла у кожній новій главі розкриє зміст чергового беззаперечного закону, формуючи простий та потужний список принципів, що допоможуть досягти успіху у будь-якій галузі. Кожен з них - це також і історія людини, яка досягла чогось, або зазнала катастрофи, не дотримавшись очевидних для лідера правил: Авраам Лінкольн, що з найбездарнішого військового командира став найбільшим реформатором Америки, брати Мак-Дональд, що не могли подолати бар’єр у 15 ресторанів, Стів Возняк, який зазнав би поразки без Стіва Джобса, тендітна мати Тереза, до якої дослухалися перші особи світу. Навіть взявши на озброєння кілька з інструментів, запропонованих автором, ви зможете досягти набагато більше.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре