КНИГИ ТИЖНЯ - популярні книги автора Ілсе Санд
Артикул: 200015
Бестселер

160 развивающих игр для детей от рождения до трех лет

Видавництво: «Альпіна Паблішер»
ISBN: 978-5-91671-514-9,  978-5-91671-390-9, 978-5-91671-273-5, 978-5-91671-875-1

 

 
Оригінальна назва: Baby Play And Learn: 160 Games and Learning Activities for the First Three Years
Рік видання: 2018
Кількість сторінок: 352
Палітурка: Обкладинка з клапанами
Мова видання: Російська
Формат : 120х165 мм (середній формат)
Наклад: 4000
Перекладач: Мария Кульнева
Серія: После трех уже поздно
Рік першого видання: 2017
264 грн
Є в наявності

«Коли в родині народжується дитина, батьки мріють дати йому все найкраще. Вони читають кращі книги про розвиток малюків, купують найправильніші іграшки, віддають максимум свого часу спілкуванню і іграм з малюком, люблять його і плекають. Ця книга стала логічним продовженням легендарної книги «Після трьох уже пізно» (М. Ібука), яка допомагає мамам і татам глибоко перейнятися ідеєю раннього розвитку, усвідомити, що перші три роки життя - неповторний період у формуванні інтелектуальних здібностей дитини.

«160 розвиваючих ігор ...» - паличка-виручалочка для мам, які весь час у пошуку нових ідей. Нехай ваша фантазія ніколи не виснажується, а кожна нова гра відкриє для вашої дитини нові можливості ».

Про що книга «160 розвиваючих ігор для дітей від народження до трьох років».

Гра - найкращий спосіб навчити дитину навичкам. У книзі узагальнені напрацювання кращих світових фахівців з навчання дітей за допомогою ігор. Деякі ігри можуть здатися знайомими, а деякі зовсім нестандартними і несподіваними, але всі ігри об'єднує те, що вони цікаві і допомагають дитині розвиватися. Книга не випускає з уваги важливі деталі веселих занять з малюками - від матеріалів і предметів, які можна використовувати для розвиваючих ігор, до особливостей тендітної дитячої психіки, які потрібно враховувати, заохочуючи дитину до нових подвигів і досягнень. Багато молодих мам і тат усвідомлюють важливість цих деталей, але не розуміють, як зробити це на практиці. Ця книга - відповідь на питання «Як».

Чому книга «160 розвиваючих ігор для дітей від народження до трьох років» гідна прочитання

Знаючи, що в перші три роки життя в дитини можна закласти багато важливих і корисних якостей, молоді мами і тата готові зробити все для свого малюка. Але не завжди їм вистачає ідей. До того ж не всі вони росли в великих сім'ях, де за вихованням немовлят можна спостерігати, дивлячись на братів і сестер. Таким батькам особливо потрібні підказки. У книзі ідей предостатньо, і часом найнесподіваніших.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре