Артикул: 709200
Новинка

12 правил життя. Як перемогти хаос

Мова видання: Українська Англійська

 

 
Автор: Джордан Питерсон
Видавництво: «Наш Формат»
ISBN: 978-617-768-232-4,  

 

 
Оригінальна назва: 12 Rules for Life: An Antidote to Chaos
Рік видання: 2019
Кількість сторінок: 320
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Українська
Формат : 145х215 мм (середній формат)
Наклад: 5000
Перекладач: Дмитро Кожедуб
Додатково: Закладка-мотати
Рік першого видання: 2019
195 грн
Є в наявності

Про книгу
Чесноти не можна підмінити толерантністю, а відсутність чітких моральних ідеалів пояснити повагою до думки інших, переконує канадський психолог Джордан Пітерсон. За його словами, людям потрібна система цінностей, яка допомагає наповнити життя сенсом, боротися із безнадією, відчаєм та хаосом. Кілька років тому Пітерсон почав активно спілкуватися на популярному сервісі Quora. Якось у відповідь на запитання одного з користувачів «Що найкориснішого про життя мусить знати кожен?» він описав правила, якими має керуватися людина. Ці правила стали надзвичайно популярними, а його лекції та виступи спровокували серйозну суперечку в інтелектуальних колах світу.

Для кого ця книга
Книжка для всіх, хто цікавиться соціальними процесами, і тим, як вони впливають на наше життя.

Чому саме ця книга
У пропонованій книжці Пітерсон представляє свої контроверсійні ідеї у вигляді мотиваційних порад, підкріплюючи їх аргументами з біології, літератури, міфології, психології. Автор критикує покоління двотисячних за нігілізм, наголошує на розвитку індивідуальності, а також переконує — головне правило життя полягає у тому, що кожна людина мусить узяти на себе максимально посильну відповідальність за власне життя, суспільство і світ.

Про автора
Джордан Пітерсон — професор психології, клінічний психолог. Викладав у Гарвардському університеті. Зараз працює в Університеті Торонто. Автор наукових праць про природу креативності та особистість людини.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре