Артикул: 82656

12 недель в году. Как за 12 недель сделать больше, чем другие успевают за 12 месяцев

Автор: Брайан Моран
Видавництво: «Манн, Іванов і Фербер»
ISBN: 978-5-00146-216-3,  

 

 
Дод.автор: Майкл Леннінгтон
Оригінальна назва: The 12 Week Year: Get More Done in 12 Weeks than Others Do in 12 Months
Рік видання: 2019
Кількість сторінок: 224
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат : 145х215 мм (середній формат)
Перекладач: Михайло Загоруйко
Додатково: Закладка-мотати
Рік першого видання: 2019
Товар закончился
Немає в наявності

Про книгу

Книга, яка допоможе стати в чотири рази успішніше.

Ось вам пара питань. Чи хочете ви змінити своє життя? Стати більш успішним, втілити відмінну ідею, або, нарешті, привести себе в блискучу спортивну форму?

А ось пара фактів. 65% американців страждають від зайвої ваги і ожиріння. Ринок дієт і фітнесу при цьому оцінюється в 60 мільярдів доларів! Видавництва випустили майже 46 тисяч книг про те, як схуднути. Але люди при цьому продовжують набирати кілограми, хоча більшість знає про те, ЯК повернути собі здоров'я і зберегти нормальну вагу, але не робить цього.

І це не проблема знання - це проблема дії. Люди знають, ЩО треба робити, але не роблять це.

Ми мислимо в рамках календарного року. Новий рік - важлива психологічна позначка, від якої ми звикли відштовхуватися, ставлячи собі нові цілі. Але 12 місяців - неефективний горизонт планування: нам здається, що попереду багато часу для досягнення мети і відкладаємо дії на потім.

Ця книга розповість вам, як підвищити ваші поточні результати в чотири рази за 12 тижнів. Ви дізнаєтеся, що саме потрібно робити кожен день для підвищення особистої ефективності. Система, перевірена спортсменами світового рівня і багатьма компаніями, допоможе вам

  •     Правильно розставити пріоритети;
  •     Підвищити прибутковість вашої компанії;
  •     Позбутися від стресу на роботі і в особистому житті;
  •     Досягати цілей у зазначений термін.


Про авторів

Брайан Моран - підприємець, консультант, бізнес-тренер з 30-річним досвідом. Працював на керівних посадах в UPS, PepsiCo і Northern Automotive; в даний час продовжує щорічно консультувати десятки великих міжнародних компаній.

Майкл Леннінгтон - бізнес-тренер, ведучий курсів з розвитку лідерських якостей, експерт з впровадження стратегічних змін в організаціях. Працює з клієнтами в США, Європі, Азії і на Близькому Сході.

Цитати з книги

Нове життя з 1 січня
Ми починаємо рік з великими цілями, але до кінця січня зазвичай вже розуміємо, що трохи відстаємо від графіка. Нас не дуже турбує. Чого б це? У нас попереду ще цілих 11 місяців, і ми зможемо укластися в терміни, правда? В кінці березня ми теж трохи відстаємо, але знову не дуже турбуємося. Чому? Ми знову думаємо, що часу ще достатньо. З такими думками ми живемо весь рік.

Поганий учитель або погані учні?
У нас є клієнт - велика страхова компанія, на яку працюють 2 тис. Агентів. Один з них постійно демонструє видатні результати. Багато років колеги розпитували його про секрети успіху, і він, нарешті, поділився досвідом. Як думаєте, чи багато хто зміг повторити його успіх? Ніхто. З тих пір він не хоче бути наставником, адже ніхто і не думає застосовувати на практиці його уроки.

Це працює!
Система «12-тижневих» дій дуже гнучка і легко масштабуюча. Принципи, описані в книзі, підходять як окремим людям, так і групам. Навички, які ви отримаєте, знадобляться і в особистому житті, і на роботі. Ми отримали тисячі відгуків від читачів і можемо сміливо стверджувати: це працює!

Працювати правильно, а не багато
Повсякденна логіка стверджує: хочете більше заробити - більше працюйте. Але вона обмежує ваші можливості домогтися більшого! Люди, які заробляють 1 млн доларів на рік, не працюють в 10 разів більше тих, хто заробляє 100 тис. Насправді вони іноді працюють навіть менше - але інакше!

Куди йде час?
У 2011 році середній американець щодня проводив 2,8 години перед телевізором. Простий розрахунок показує, що це 12% нашого життя - і сюди не включено час, витрачений на новомодні пристрої на кшталт смартфонів і планшетних комп'ютерів. Іноді це корисно, але явно не забезпечує наповнене і успішне життя.

Помилка №3 при плануванні
Часто для досягнення однієї мети люди вибирають 8, 10 або більше дій (тактичних кроків). У більшості випадків така величезна кількість дій не тільки зайва, але і стає перешкодою для виконання ваших завдань.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре