КНИГАТИЖНЯ "Бог всегда путешествует инкогнито" - 136 грн
Артикул: 981967

100 рассказов из истории медицины: Величайшие открытия, подвиги и преступления во имя вашего здоровья

Видавництво: «Альпіна Паблішер»
ISBN: 978-617-7858-05-7,  

 

 
Рік видання: 2019
Кількість сторінок: 696
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат : 170х240 мм (середній формат)
Наклад: 1500
Рік першого видання: 2019
459 грн
Є в наявності

Поява книги Михайла Шифріна - і то, що така книга написана, і те, що знайшовся для неї видавець, - важливе і вельми втішна суспільна подія. І не тільки в сенсі популяризації медичної науки, але перш за все щодо загальногромадянської історії.

Микита Соколов
кандидат історичних наук, голова ради Вільного історичного товариства

Про що книга

Перед вами історія доказової медицини XVI-XX ст., викладена у формі коротких ілюстрованих оповідей. У книзі описані як добре знайомі, так і абсолютно невідомі факти. Лікарі-дослідники, лікарі-новатори, лікарі-письменники, лікарі-пацієнти, лікарі-політики - всі вони здійснювали дивовижні відкриття і подвиги заради збереження життя пацієнтів.

Ви дізнаєтеся про найбільш значущі операціъ, що поклали початок розвитку основних напрямків медицини; про те, як були відкриті збудники смертельних хвороб і про перемогу над ними; як розроблялися методи лікування хронічних захворювань і гострих станів; як винаходили і вдосконалювали медичну техніку і життєво важливі лікарські препарати. Автор доступно пояснює складні медичні терміни і суть важливих фізіологічних процесів.

У книзі немає художнього вимислу: викладені факти підкріплені ретельною перевіркою в спеціальній літературі і періодиці, спогадах, інтерв'ю, лекціях, архівних матеріалах.

Цитати

Книга повертає нас до правильного уявлення про творчі сили минулого: вона гранично конкретно показує визначальну роль приватної людини в історичній творчості, демонструє, як особисті мотиви безлічі дуже різних людей, складним чином сплітаючись, сприяли прогресу людства в області медицини. Рівно так само відбувалося і у всіх інших областях людської діяльності. У цьому сенсі немає єдиної історії з великої літери - є накладення безлічі різнопланових і різношвидкісних історій.

Микита Соколов, кандидат історичних наук,
голова ради Вільного історичного товариства, науковий редактор книги

Навіщо читати

Щоб бути в курсі того, як розвивалася медицина і пов'язані з нею області знання; дізнатися про тих людей, які, не шкодуючи сил, часу і самих себе, рухали науку вперед. Щоб розуміти, наскільки підступними можуть бути хвороби і їх збудники, і як часом несподівано знаходиться ефективний метод лікування.

Для кого

Книга буде цікава всім, хто цікавиться історією медицини, здоров'ям і довголіттям, великими відкриттями і розвитком науки.

Про автора

Автор і ведучий паблік Doktor.ru, 100 кращих матеріалів якого зібрані в цій книзі. Технічний письменник і науковий журналіст, спеціалізується на історії матеріальної культури. Закінчив Російський хіміко-технологічний університет ім. Д.І. Менделєєва, співпрацював з медіакомпаніями «Ехо Москви», «НТВ», «Амедіа», «Вокруг света». Головний редактор сервісу «Яндекс.Практікум».

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре