Артикул: 922305

Ты можешь больше, чем ты думаешь

Издательство: «Манн, Иванов и Фербер»
ISBN: 978-5-00117-938-2,  

 

 
Оригинальное название: You're Smarter than You Think
Год выпуска: 2019
Количество страниц: 208
Переплет: Мягкая обложка
Язык издания: Русский
Формат: 170х215 мм (средний формат)
Тираж: 4000
Переводчик: Юлия Змеева
Год первого выпуска: 2019
Товар закончился
Нет в наличии
Про книгу

Ця книга написана для студентів і підлітків (з 10 років). Вона допоможе їм по-новому поглянути на свої можливості. Що значить вважати себе розумним? Кожен з нас коли замислюється про це. Багатьом здається, що розумний той, хто отримує високі оцінки і бали за тести. Зазвичай «розумний» в розумінні людей - це той, хто:

Побіжно читає.
Швидко вирішує приклади.
Може з ходу видати безліч відомих йому наукових фактів.
Розбирається в комп'ютерах.
Але що насправді означає бути розумним? Про це варто задуматися як можна раніше. Інтелект - це не тільки хороші оцінки, високі результати тестів і вміння запам'ятовувати. Насправді, інтелект проявляється багато в чому - в творчості, в музиці, в спорті, в умінні бачити красу природи, в емоціях і здатності знаходити спільну мову з оточуючими (і навіть це ще не все). Прочитавши цю книгу, кожен зрозуміє, що можна бути розумним в самих різних областях.

В її основі перероблена і адаптована для студентів і підлітків теорія множинного інтелекту Говарда Гарднера. Це людина, яка змінила уявлення людей про мисленні і інтелекті. Відповідно до теорії множинного інтелекту, існує вісім (іноді виділяється дев'ять) різних видів інтелекту - вісім-дев'ять різних способів бути розумним. Це означає, що всі люди розумні від природи і у кожного з нас розвинені певні межі розуму.

Ця книга стане відмінним стартом в вашому саморозвитку. Вона допоможе дізнатися, що ви з себе представляєте і ким можете стати. Ви розкриєте свої сильні сторони, навчитеся використовувати їх у навчанні та повсякденному житті. Чи повірите в свої сили, зможете краще розуміти себе і оточуючих. І, нарешті, перестанете сумніватися в своїх інтелектуальних здібностях.
Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо