Артикул: 709289

Твій мозок у роботі. Як припинити відволікатися і працювати продуктивніше

Автор: Дэвид Рок
Издательство: «Наш Формат»
ISBN: 978-617-7730-51-3 ,  

 

 
Оригинальное название: Your Brain at Work: Strategies for Overcoming Distraction, Regaining Focus, and Working Smarter All Day Long
Год выпуска: 2019
Количество страниц: 288
Переплет: Твердый переплет
Язык издания: Украинский
Формат: 145х215 мм (средний формат)
Тираж: 3000
Переводчик: Дмитрий Кожедуб
Дополнительно: Закладка-ляссе
Год первого выпуска: 2019
210 грн
Есть в наличии

Іноді непомітні внутрішні рішення, що відбуваються за мілісекунди, змінюють все. Саме так ти раптово відволікаєшся, перенавантажуєшся, перемикаєшся на інше завдання і врешті-решт забуваєш, над чим працював. Девід Рок, тренер з продуктивності, що допомагає організаціям на зразок HP, MasterCard, Microsoft, NASA, запевняє: стати зосередженішим можна тоді, коли зрозумієш, як влаштований та функціонує мозок.

ДЛЯ КОГО КНИЖКА
Книжка для широкого кола читачів, для всіх, хто хоче працювати ефективніше, навчитись делегувати повноваження та оцінювати робочі завдання.

ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА
У цій книжці автор показує, що відбувається в мозку, коли ти працюєш, і як це використати на користь продуктивності, уникаючи професійного вигорання.

ПРО АВТОРА
Девід Рок — бізнес-тренер, який консультує корпорації в усьому світі, виконавчий директор компанії Results Coaching Systems, один із засновників NeuroLeadership Institute і NeuroLeadership Summit. Пише колонки для BusinessWeek, Globe and Mail, Guardian та інших видань. Автор книжок «Коучинг і мозок», «Тихе лідерство» й «Особистий рекорд».

Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо