Артикул: 709271

Тім Кук. СЕО, що вивів Apple на новий рівень

Автор: Ландер Кени
Издательство: «Наш Формат»
ISBN: 978-617-7730-31-5,  

 

 
Оригинальное название: Tim Cook: The Genius Who Took Apple to the Next Level
Год выпуска: 2019
Количество страниц: 312
Переплет: Твердый переплет
Язык издания: Украинский
Формат: 145х215 мм (средний формат)
Тираж: 3000
Переводчик: Евгения Кузнецова
Дополнительно: Закладка-ляссе
Год первого выпуска: 2019
275 грн
Есть в наличии

ПРО КНИЖКУ
Після смерті Стіва Джобса більшість вважали, що Apple приречена. Однак компанія не просто втрималася на плаву, а й суттєво зросла та збільшила прибутки. Усе це під керівництвом нового СЕО — Тіма Кука, колишнього операційного директора Apple.
На момент призначення Кук залишався в тіні. Він майже не давав інтерв’ю, не знімався в жодних промороликах і загалом був нікому не відомим. Ніхто ані в Apple, ані поза її межами не вважав його лідером, який був потрібен компанії. Чому саме його Джобс обрав наступником? Як Куку вдалося пом’якшити корпоративну культуру Apple, зберігши позиції компанії? У чому унікальність лідерства Кука?

ДЛЯ КОГО КНИЖКА
Для найширшого кола читачів, усіх, хто цікавиться біографіями видатних постатей, історіями успішних бізнесів, історією компанії Apple.

ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА
У цій докладній біографії журналіст Ліендер Кені описує життя та кар’єру СЕО Apple, вивчаючи його шлях від непомітного менеджера до легенди бізнесу.

ПРО АВТОРА
Ліендер Кені — журналіст, редактор онлайн-видання Cult of Mac, випусковий редактор Wired. Багато років висвітлює роботу компанії Apple. Автор книжок «Всередині мозку Стіва Джобса» та «Джоні Айв і культ Mac».

Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо