Артикул: 709138

Текст-пекс-шмекс. Магія переконливих текстів

Автор: Уильям Зинсзер
Издательство: «Наш Формат»
ISBN: 978-617-7552-59-7,  

 

 
Оригинальное название: On Writing Well: The Classic Guide to Writing Nonfiction
Год выпуска: 2018
Количество страниц: 28
Переплет: Твердый переплет
Язык издания: Украинский
Формат: 140х240 мм (средний формат)
Переводчик: Дмитрий Кожедуб
Дополнительно: Закладка-ляссе
Год первого выпуска: 2018
Товар закончился
Нет в наличии

ПРО КНИЖКУ
У світі було продано понад мільйон екземплярів цієї книжки Створення яскравого тексту — магія. Принаймні так це виглядає для читача. Та за лаштунками цього процесу — чітке розуміння формул та інструментів, які допомагають створити вдалий текст. Знаючи ці універсальні принципи, ви зможете створити будь-який текст: від поста у фейсбуці до власної статті. Як боротися із словесним мотлохом? Як випрацювати власний стиль? Як уникнути найтиповіших помилок? І головне — із чого почати свій текст?

ДЛЯ КОГО КНИЖКА
Книжка для всіх, хто хоче навчитися писати цікаві та переконливі тексти, спілкуючись по роботі, в листуванні з друзями або у соціальних мережах. ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА У цій книжці ви знайдете практичні поради, які допоможуть писати на найрізноманітніші теми: чи то про день із власного життя, враження від подорожей, чи то про обговорення спортивних змагань, політики, творів літератури або мистецтва.

ПРО АВТОРА
Вільям Зінсер — письменник, журналіст. Писав для New York Herald Tribune, викладав у Єлі, Вищій школі журналістики Колумбійського університету, а також читав курс із написання мемуарів у приватному університеті New School у Нью-Йорку.

ВІДГУКИ
Незамінний навчальний посібник, який зробив Зінсера одним із найвпливовіших викладачів письменництва за останні півсторіччя. Washington Post Зінсер дає конкретні поради: пишіть чітко, відстоюйте написане, уникайте жаргону, використовуйте активну лексику та примусьте читача повірити, що ви насолоджувалися створенням тексту. New York Times

ЦИТАТИ

Про читачів
Не слід вважати, що читачі надто тупі чи ледачі, щоб устигати за ходом думок автора. Якщо читач заплутався, зазвичай це означає, що автор не діяв достатньо обережно.

Про захоплення автора
Письменник повинен намагатися продати не тему роботи, а своє справжнє єство. Я часто із захопленням читаю праці про те, чим ніколи насправді не цікавився. Наприклад, щось наукове. Саме ентузіазм автора і захоплення предметом своєї оповіді змушують мене прикипати до сторінок.

Про письменника
Письменники повинні постійно запитувати себе: що я намагаюся сказати? Як не дивно, часто вони цього не знають.

Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо