Артикул: 85432

Стратегія блакитного океану. Як створити безхмарний ринковий простір і позбутися конкуренції

Язык издания: Украинский Английский Русский

 

 
Автор: В. Чан Ким
Издательство: «Клуб Семейного Досуга»
ISBN:978-617-12-1640-2

 

 
Оригинальное название: Blue Ocean Strategy: How to Create Uncontested Market Space and Make the Competition Irrelevant
Год выпуска: 2016
Количество страниц: 384
Переплет: Твердый переплет
Формат: 145х215 мм (средний формат)
Тираж: 10 000
Переводчик: Ігор Андрущенко
Серия: Business MUST READ
134 грн
Есть в наличии

• Найпопулярніша книжка у світі зі стратегії бізнесу 
• Визнаний бестселер п’яти континентів 
• Перекладено понад 40 мовами 
• 7 років у Топ-10 кращих ділових книжок на Amazon 
• Бестселер за версією Wall Street Journal, BusinessWeek 

Про книгу

«Стратегія блакитного океану» — одна з найвідоміших книг зі стратегічного планування останніх десятиріч. За 10 років із часу виходу з друку не полишала Топ-10 бізнес-видань на Amazon, стала бестселером на п’яти континентах, перекладена більш ніж 40 мовами та розійшлася накладом у 3,5 мільйона примірників. Викладені в ній ідеї довели свою ефективність не лише в бізнесі, але й у діяльності некомерційних організацій, державному секторі, виконавчій владі та навіть у мистецтві.

Це нове й розширене видання доповнено досвідом практичного застосування стратегії, рекомендаціями з перетворення досягнень на постійний процес оновлення та аналізом найпоширеніших пасток, які чекають на шляху до створення комерційно переконливого блакитного океану.

Бізнес без конкуренції — це реальність! Вона існує лише там, де в червоному океані кривавої боротьби за споживача під агресивними гаслами «Захопити!», «Змусити!» чи «Витіснити!» компанії змагаються за право вивести на ринок черговий звичний товар у новій обгортці. Але, щоб створити справді успішний бізнес, необхідно запропонувати щось особливе. Слід вийти на широкий простір Блакитного океану — вільний від конкуренції ринок новаторських пропозицій. Ця книга, що стала справжньою філософією успіху, пропонує створити нову бізнес-модель за 150 стратегічних кроків, уже пройдених автогігантом Ford, фітнес-компанією Curves, виробником побутової техніки Philips, магазином цифрової музики iTunes, цирком Du Soleil та тисячами інших лідерів ринку.

Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо
Вместе с этим товаром покупают