Артикул: 85438

Стань сильнішим

Автор: Брене Браун
Издательство: «Клуб Семейного Досуга»
ISBN: 978-617-12-1634-1,  

 

 
Оригинальное название: Rising Strong: The Reconing: The Rumble: The Revolution
Год выпуска: 2018
Количество страниц: 288
Переплет: Твердый переплет
Формат: 130х200 мм (средний формат)
Переводчик: Олена Замойська
96 грн
Есть в наличии

• Найкраще видання, здатне кардинально змінити ваше життя
• Бестселер за версією The New York Times 
• Одна з найпопулярніших книжок із психології за рейтингом Amazon 

Про книгу

Як «прочитати» власні емоції, навчитися обговорювати їх із близькими? Як реагувати на критику щодо себе? Як звестися на ноги після поразки для другого шансу? «Стань сильнішим» — книга про те, як знайти в собі мотивацію та сили пережити життєві негаразди й втрати. Бестселер за версією «The New York Times», який вже понад рік залишається однією з найпопулярніших книг з психології за рейтингом «Amazon». Техаський гумор і відвертість, що дозволяють Брене достукатися до зневірених сердець, також зробили популярними її публічні виступи: відеодоповідь письменниці про вразливість на щорічній Американській інтелектуальній конференції TED стала п’ятою у світі за популярністю серед виступів президентів та нобелівських лауреатів, зібравши більше ніж 25 мільйонів переглядів.

Жінка, яка пережила болісне розлучення, чи менеджер після невдалого проекту — немає різниці, боретеся ви з особистими чи професійними труднощами. Після падіння необхідно підніматися. Важливо лише одне: не ховати в собі біль невдачі в очікуванні емоційного вибуху, депресії чи хвороби, а отримати знання про свої почуття. Вони стануть основою нових, кращих стосунків. Розпізнати свої емоції, проаналізувати, що у ваших думках є правдою, а що вигадками та припущеннями, — і написати нове, щасливе закінчення власної історії. Брене Браун вважає: найкращий психолог, який дасть лад вашому життю, — це ви самі!

Про автора

Брене Браун — американська письменниця й психолог, професор Г’юстонського університету, яка вивчає проблеми сорому та вразливості.

Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо