КНИГА НЕДЕЛИ "Бог всегда путешествует инкогнито" - 136 грн
Артикул: 31177

Шовкопряд

Автор: Роберт Гэлбрейт
Издательство: Издательская группа «КМ-Букс»
Серия: Детектив Корморан Страйк
ISBN: 978-966-948-298-3,  

 

 
Оригинальное название: The Silkworm
Год выпуска: 2019
Количество страниц: 544
Переплет: Твердый переплет
Язык издания: Украинский
Формат: 130х200 мм (средний формат)
Переводчик: Наталья Ференс
Год первого выпуска: 2019
Язык издания:
Шелкопряд (твердый переплет)..
220 грн
на русском языке
Шелкопряд (мягкая обложка)..
85 грн
на русском языке
170 грн
Есть в наличии

Друга книга серії-бестселера світового рівня!

Корморан Страйк розслідує нову справу - зникнення письменника Оуена Квайна. Його дружина вважає - чоловік просто втік, щоб побути на самоті, й просить Страйка розшукати його і повернути додому. Але Страйк, почавши розслідування, розуміє, що зі зникненням Квайна не все так просто. Письменник щойно дописав сатиричний роман, у якому в непривабливому світлі вивів практично всіх своїх знайомих. Якщо такий твір опублікувати, він зруйнує багато життів, отож чимало людей хотіло б заткати Квайнові рота. Невже хтось таки на це наважився?.. "Шовкопряд" - другий роман зі знаменитої серії детективів про відставного військового слідчого Корморана Страйка і його кмітливу помічницю Робін.

 

Роберт Ґалбрейт - псевдонім Дж. К. Роулінг, уславленої авторки "Гаррі Поттера". Всі чотири романи про приватного детектива Корморана Страйка очолювали списки міжнародних бестселерів, а також лягли в основу телевізійного серіалу від ВВС.

 

"Кров, кишки і таємничі символи..." "Потурай його марнославству - і матимеш від того чоловіка що завгодно..." "Два гермафродити, два закривавлені мішки..." "Прекрасна заблукана душа - так мені й сказав..." "Шовкопряд - то метафора письменника, який мусить пройти через агонію, щоб видати гідний твір..."

 

"Як гвинтик, що нарешті підійшов до різьби, сила-силенна розрізнених фактів, якими повнилися Страйкові думки, стала на свої місця, непомильно правильні, незворушно правдиві. Він крутив свою теорію і так, і сяк: ідеальна, щільна, міцна".

 

"Проблема полягала лише в тому, що він поки що не знав, як її довести".

Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо
Вместе с этим товаром покупают
+
170 грн
=
340 грн