Артикул: 702843

Шосте Вимирання: неприродна історія

Автор: Элизабет Колберт
Издательство: «Наш Формат»
ISBN: 978-617-7279-39-5,  

 

 
Оригинальное название: The Sixth Extinction: An Unnatural History
Год выпуска: 2017
Количество страниц: 280
Переплет: Твердый переплет
Язык издания: Украинский
Формат: 155х235 мм (средний формат)
Тираж: 3000
Переводчик: Владимир Плискин
Дополнительно: Закладка-ляссе
Год первого выпуска: 2016
100 грн
Есть в наличии

Про книгу
Під час роботи над книгою авторка побувала майже на всіх континентах, відвідала наукові бази в тропіках Амазонії і на островах Великого Бар'єрного рифу, спілкувалася з сотнями людей. Колберт шукає відповідь на питання, що станеться, якщо темпи вимирання прискоряться. Ця книга – не наукова праця. Вона - швидше велетенська стаття для суспільно-природничого журналу зі світовим ім’ям, яку ми маємо можливість читати українською.
Для кого книга
Для якнайширшого кола читачів, усіх, хто цікавиться майбутнім нашої планети, сучасною наукою та стежить за новинами зі світу природи.
Чому ця книга
Елізабет Колберт у своїй книзі нікого не повчає. Зрештою, навіть не попереджає про наслідки нашого бездумного користування планетою. Вона - майстерна і досвідчена репортерка, яка простими словами розповідає про складні речі, від котрих залежить майбутнє нашої планети і, зрештою, людської цивілізації загалом.
«Шосте вимирання» входить у «must read» - список книг від Барака Обами та Білла Ґейтса.
Про автора
Із 1999 року Колберт працює у журналі The New Yorker, для якого готує книжкові огляди, коментарі, профайли політиків та масштабні статті на тему кліматичних змін. До цього вона вела авторську колонку The Metro Matters у газеті The New York Times. Її трилогія на тему глобального потепління “The Climate of Man” у 2006 році отримала премію National Magazine у номінації "Суспільний інтерес", у 2005 - премію American Association за "успіхи у науковій журналістиці", а у 2006 - премію National Academies Communication. За огляди та критичні статті Колберт було відзначено нагородами Lannan Literary Fellowship у 2006 році, Heinz та National Magazine - у 2010.

Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо