КНИГА НЕДЕЛИ "Бог всегда путешествует инкогнито" - 136 грн
Артикул: 100011
Новинка

П’ять травм і масок, які заважають бути собою

Автор: Лиз Бурбо
Издательство: «Клуб Семейного Досуга»
ISBN: 978-617-12-8340-4,  

 

 
Оригинальное название: Les 5 blessures qui empechent d'etre soi meme
Год выпуска: 2021
Количество страниц: 256
Переплет: Твердый переплет
Язык издания: Украинский
Формат: 120х170 мм (средний формат)
Тираж: 5000
Переводчик: Андрей Репа
Дополнительно: ч/б иллюстрации
Год первого выпуска: 2021
Язык издания:
155 грн
Есть в наличии

Так страшно... бути собою. Але чому? Хто змусив тебе вдягнути маску, щоб сховати справжнього себе? Ти зробив це, щоб не розчарувати батьків чи свого партнера? Або гра в хованки — це спроба замаскувати глибокі болючі рани?
Та втеча від себе — лише тимчасове полегшення. Час зняти маску. Без страху та дискомфорту. Нарешті прийняти та полюбити себе з усіма шрамами та недосконалостями. Ліз Бурбо певна, що «недосконалість» — вигадка і кожен з нас прекрасний та особливий. Головне — стати господарем свого життя.
Спробуйте зазирнути вглиб себе, перетворіть щоденні неприємності та дрібні проблеми на можливості стати кращою версією себе, не бійтеся зачепити старі рани, бо саме вони підкажуть шлях до зцілення. Час зробити крок назад... щоб розігнатися і стати собою!

Про автора:
Ліз Бурбо — засновниця одного з найбільших центрів особистісного розвитку в Квебеці. Заняття за концепцією Бурбо проводяться у понад 20 країнах. Тренінги та семінари за її програмою допомогли майже 40 тисячам людей віднайти мотивацію, розкрити власний потенціал, пізнати себе, досягти гармонії у взаєминах з іншими людьми й самими собою. Підсумки своїх досліджень Бурбо виклала у 17 книжках, які стали світовими бестселерами у галузі саморозвитку.

Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо
Вместе с этим товаром покупают