КНИГА НЕДЕЛИ "Бог всегда путешествует инкогнито" - 136 грн
Артикул: 31260

Про все можна домовитись

Автор: Мэг Майерс Морган
Издательство: Издательская группа «КМ-Букс»
ISBN: 978-966-948-236-5,  

 

 
Оригинальное название: Everything Is Negotiable
Год выпуска: 2020
Количество страниц: 304
Переплет: Твердый переплет
Язык издания: Украинский
Формат: 130х200 мм (средний формат)
Тираж: 1800
Переводчик: Ольга Захарченко
Год первого выпуска: 2020
150 грн
Есть в наличии

5 способів отримати те, до чого ви прагнете в житті, коханні й роботі!

Мег Маєрс Морган закликає вас шляхом переговорів домагатися кращих умов життя й роботи!


Коли йдеться про переговори, ми часто маємо на увазі зарплату. Але Мег Маєрс Морган - експерт із переговорів - доводить, що домовлятися можна про все на світі - від зарплати до отримання бажаного ступеня самореалізації. У книжці "Про все можна домовитись" авторка на конкретних прикладах пояснює, як жінки примудряються проґавити свій шанс на щастя через невміння домовлятися - з начальством, чоловіками і, особливо, із самими собою. Знайте собі ціну й просіть більшого.


Морган аналізує наші уявлення про дорослість, батьківство й кар'єру, точно вказуючи на те, в який саме спосіб вони можуть нас обмежувати. Спираючись на власний досвід роботи зі студентами, поводження з дітьми та на свої кар'єрні досягнення, вона дає корисні поради, наводить цікаві історії та кумедні випадки. Ця дотепна й водночас повчальна книжка спонукає до усвідомлення своїх цілей, подолання сумнівів, встановлення здорових міжособистісних стосунків зі збереженням власних інтересів і до визначення бажаних умов життя.


Доктор Мег Маєрс Морган - експерт із кар'єрного росту жінок. Вона працює старшим викладачем в Університеті Оклахоми і директором програм післядипломного навчання з державного управління й управління неприбутковими організаціями в кампусі УО-Талса. Збірка есеїв Морган "Легковажна: на той час це здавалось непоганою ідеєю" отримала золоту медаль за гумор від незалежного видавництва "Independent Publisher Book Awards" (IPPY). Вона живе в місті Талса (штат Оклахома, США) разом з чоловіком і двома маленькими доньками.


"Морган показує, як долати перешкоди, і вести переговори про те, що вам потрібно зараз і чого ви прагнете досягти в майбутньому… коли вам нічого не заважає побачити, що саме можна обговорити, тоді світ відкриває для вас більше можливостей. Ця книга допоможе вам це зробити". - Дебора М. Кольб, доктор філософії, авторка книг "Переговори в дії" та "Тіньові переговори".


"Я не просто прочитала цю книжку, я до неї прикипіла". - Дженніфер Руп, @Thats_What_She_Read.

Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо