КНИГА НЕДЕЛИ "Бог всегда путешествует инкогнито" - 136 грн
Артикул: 31293

Правила кар’єри. Чіткий алгоритм персонального успіху

Автор: Ричард Темплар
Издательство: Издательская группа «КМ-Букс»
ISBN: 978-966-948-311-9,  

 

 
Оригинальное название: The Rules of Work
Год выпуска: 2018
Количество страниц: 128
Переплет: Твердый переплет
Язык издания: Украинский
Формат: 130х205 мм (средний формат)
Тираж: 5500
Переводчик: К. Козачук
Год первого выпуска: 2018
145 грн
Есть в наличии

Найважливіші поради до роботи! Персональні поради, як досягнути успіху в роботі! Для деяких людей робота - як легкий вітерець. Вони безтурботно перелітають сюди-туди, завжди кажуть і роблять правильні речі, їм більше платять, вони отримують підвищення. Чи є щось таке, що знають успішні люди і чого не знаємо ми? Ну звісно ж, є.

Вони знають правила кар'єри. Ці правила - керівні принципи, які покращать вашу роботу. Вони забезпечать вам упевненість, яка принесе вам захоплення, повагу і допоможе у вашому наступному підвищенні. В одному з найуспішніших світових бестселерів про правила кар'єри викладено настанови від Річарда Темплара, які надихають вас і змінять ваше життя. У книзі, яка містить резонні поради, варті глибокої уваги ідеї, практичні стратегії, прагматичну мудрість, автор із немалою часткою гумору просто й чітко пояснює 100 принципів щасливого, успішного та приємного трудового шляху.

Річард Темплар - автор численних бестселерів, присвячених саморозвитку, кар'єрному росту й досягненню успіху в житті, пропонує 100 правил, необхідних для просування службовими сходами.
 

Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо