КНИГА НЕДЕЛИ "Соціальний інтелект. Нова наука про людськ взаємовідносини" - 216 грн
Артикул: 200225

Пиши. Легкий шлях від ідеї до книжки

Автор: Таис Золотковская
Издательство: «Монолит-Bizz»
ISBN: 978-617-577-156-3,  

 

 
Количество страниц: 288
Переплет: Твердый переплет
Язык издания: Украинский
Формат: 150x205 мм (средний формат)
Тираж: 1200
230 грн
Есть в наличии

Молоді автори — це квінтесенція думок та ідей. В одних вони хаотично рояться в голові, а в інших розставлені по уявних поличках. Зібрати їх докупи та змусити дружно взятися за руки не так уже й легко.  

«Пиши. Легкий шлях від ідеї до книжки» — творчий, інтерактивний та практичний путівник дорогами креативного письма. Ви дізнаєтеся, як розвинути талант, удосконалити письменницькі уміння та навички.

Ви вагаєтеся, чи братися за перо? «Поки в творчому пошуку», «Талановитими лише народжуються», «Не маю часу, краще пошукаю щось більш стабільне».  

Якщо у вас час від часу виникали такі думки — ця книжка написана саме для вас.

Один із найпопулярніших сучасних авторів Стівен Кінг якось зауважив: «Письменництво не спосіб заробити грошей, дістати визнання, налагодити стосунки. Воно збагачує життя як тих, хто читає твори, так і тих, хто їх пише. Дістати, досягти, стати щасливим».

Оригінальний «посібник» сучасної української авторки Таіс Золотковської саме для тих, хто хоче подолати власний страх, спробувати відшліфувати свої письменницькі здібності та отримати справжнє задоволення від руху олівця записником чи клацання клавіш клавіатури.

Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо