Артикул: 709245

Пам’ять без обмежень. Потужні стратегії запам’ятовування

Автор: Кевин Горсли
Издательство: «Наш Формат»
ISBN: 978-617-7730-07-0 ,  

 

 
Оригинальное название: Unlimited Memory: How to Use Advanced Learning Strategies to Learn Faster, Remember More and be More Productive
Год выпуска: 2019
Количество страниц: 128
Переплет: Твердый переплет
Язык издания: Украинский
Формат: 140х210 мм (средний формат)
Тираж: 2000
Переводчик: Оксана Кацановская
Дополнительно: Закладка-ляссе
Год первого выпуска: 2019
155 грн
Есть в наличии

Автор цієї книжки все дитинство та юність страждав на дислексію. Та вже за 10 років після закінчення школи побив світовий рекорд із запам’ятовування перших десяти тисяч цифр числа Пі. За допомогою пропонованих Горслі інструментів, стратегій та вправ із тренування пам’яті, ви не лише зможете працювати більш ефективно та креативно, а й піднімете рівень своєї ерудованості.

ДЛЯ КОГО КНИЖКА
Книжка для найширшого кола читачів, усіх, хто прагне до саморозвитку, Книга «Пам’ять без обмежень. Потужні стратегії запам’ятовування»для викладачів, батьків, студентів.

ЧОМУ ВАРТО КУПУВАТИ ЦЮ КНИГУ
У цій книжці Горслі пропонує власну методику тренування уваги та зосередженості, яка допоможе перетворити безлику інформацію на добре структуровані дані, які залишиться у вашій голові надовго.

ПРО АВТОРА
Кевін Горслі — професійний лектор міжнародного рівня, тренер з мотивації та креативного мислення та кількаразовий рекордсмен із запам’ятовування. Його роботи були відзначені The Oprah Magazine, Time, Forbes на численних телевізійних і радіо- шоу.

Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо