КНИГА НЕДЕЛИ "Как завоевывать друзей и оказывать влияние на людей" - 298 грн
Артикул: 709219

Ніколи не йдіть на компроміс. Техніка ефективних переговорів

Автор: Крис Восс
Издательство: «Наш Формат»
ISBN: 978-617-7682-22-5,  

 

 
Доп.автор: Тал Рэз
Оригинальное название: Never Split the Difference: Negotiating As If Your Life Depended On It
Количество страниц: 264
Переплет: Твердый переплет
Язык издания: Украинский
Формат: 145х215 мм (средний формат)
Тираж: 1000
Переводчик: Юлия Кузьменко
Тип издания: 3-е издание
Дополнительно: Закладка-ляссе
190 грн
Есть в наличии

Про книгу
Життя — це серія постійних переговорів. Ми домовляємося про ціну на вживане авто, про заробітну платню чи те, хто виконуватиме хатні справи в нашій сім’ї. Фактично це єдиний прийнятний спосіб добитися чогось від іншої людини. Кріс Восс понад 20 років працював переговорником ФБР зі звільнення заручників та вів надскладні перемовини з немислимо високими ставками. Після завершення кар’єри він зрозумів, що прийоми, які напрацювали він і колеги, можуть так само ефективно застосовуватися в будь-якій сфері та будь-яких стосунках. Чому емоції, а не логіка є основою результативних переговорів? Коли можна тиснути на співрозмовника, а коли — проявити виваженість? Які запитання ставити, щоб виграти час?

Для кого ця книга
Книжка для найширшого кола читачів, для всіх, хто хоче навчитися або поглибити навички ведення переговорів у ділових стосунках та поза ними.

Чому саме ця книга
У цій книжці колишній агент ФБР Кріс Восс із допомогою журналіста Тала Реза пропонує набір методик, що навчать бути сильним переговорником, допоможуть відстоювати власну позицію і водночас будувати позитивні стосунки з людьми.

Про автора
Кріс Восс — колишній співробітник ФБР. Викладав у Гарварді, бізнес-школах Массачусетського технологічного інституту та університету Південної Каліфорнії.

Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо