КНИГА НЕДЕЛИ "Емоційний інтелект у бізнесі" - 221 грн
Артикул: 9744

Нездоланні. Про збільшення кількості технологій, які призводять до звикання, і про бізнес, який тримає на гачкуДевайс №1: Таємна історія iPhone (MIM)

Автор: Адам Альтер
Издательство: «BookChef»
Серия: Библиотека MIM
ISBN: 978-617-7559-06-0,  

 

 
Оригинальное название: Irresistible: The Rise of Addictive Technology and the Business of Keeping Us Hooked
Год выпуска: 2018
Количество страниц: 368
Переплет: Твердый переплет
Язык издания: Украинский
Формат: 135x210 мм (средний формат)
Переводчик: Елена Бабушко
Год первого выпуска: 2017
195 грн
Есть в наличии


Адам Альтер недарма назвав книгу «Нездоланні», маючи на увазі сучасні технології. Відеоігри, Faсеbook, Instagram, Twitter заполонили наше життя, здебільшого витіснивши звичайні людські стосунки. Автор наводить розповіді людей, яким дивом вдалося позбутися залежності від відеоігор, соціальних мереж, а також результати досліджень, які проводили по всьому світу, з метою з’ясувати, як на нас впливають ґаджети.

Виявляється, що навіть така звична справа, як перевірка електронної пошти, може бути небезпечною…
А залежність від інтернету — страшніша, ніж від наркотичних речовин, адже ми живемо в такому світі, де без опанування персонального комп’ютера і користання глобальною мережею і на роботу важко влаштуватися. Тож людина повсякчас мусить мати справу зі всесвітньою павутиною. Адам Альтер наголошує, що слід бути дуже пильними і контролювати процес використання дітьми телефонів, комп’ютерів й інших пристроїв. Приміром, Стів Джобс не дозволяв своїм дітям брати до рук iPad… «Тим, що продаєш, не зловживай!» — правило наркодилерів, якого, на думку автора, неухильно дотримуються люди, котрі виготовляють сучасні технічні пристрої, оскільки знають, що залежність від технологій може обернутися катастрофою.

Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо