КНИГА НЕДЕЛИ "Емоційний інтелект у бізнесі" - 221 грн
Артикул: 709209
Новинка

Небеса на землі. Що каже наука про потойбічне життя та безсмертя

Издательство: «Наш Формат»
ISBN: 978-617-7682-26-3 ,  

 

 
Оригинальное название: Heavens on Earth. The Scientific Search for the Afterlife, Immortality, and Utopia
Год выпуска: 2019
Количество страниц: 336
Переплет: Твердый переплет
Язык издания: Украинский
Формат: 145х215 мм (средний формат)
Тираж: 3000
Переводчик: Ольга Захарченко
Дополнительно: Закладка-ляссе
Год первого выпуска: 2019
Язык издания:
225 грн
Есть в наличии

Про книгу
Усвідомлення нашої смертності й недосконалості породило безліч вірувань та постійно підштовхує до наукових досліджень щодо змолодження людини. У різних формах люди прагнуть духовного безсмертя на небесах, фізичного безсмертя на землі чи можливості вдосконалення тут і зараз. Світські філософи та вчені шукають способів радикального продовження життя, письменники-фантасти сперечаються про майбутнє людства, мрійники-утопісти намагаються створити для нього ідеальні умови, песимісти пророкують загибель цивілізації, а диктатори й демагоги експлуатують усі ці страхи.

Для кого ця книга
Для всіх, хто цікавиться наукою, захоплюється науково-популярною літературою.

Чому саме ця книга
У цій книжці популяризатор науки Майкл Шермер аналізує ключові історичні, антропологічні, психологічні концепції, які пояснюють смерть, розповідає, хто були ті люди, які першими усвідомили свою смертність, і як це розуміння привело до створення міфів та релігій.

Про автора
Майкл Шермер - американський науково-популярний автор, засновник “Спільноти скептиків”, яка займається розслідуванням псевдонаукових заяв та повідомлень про надприродні явищ. Дописувач Scientific American та Time.com.

Цитати
Про усвідомлення смертності
Однією з найглибших наших думок є усвідомлення власної смертності, але не вона є головним рушієм людської думки й поведінки, творчості й продуктивності. Наша нездатність уявити власне небуття означає, що остаточне розуміння власної смертності завжди вислизатиме від нас, залишаючи нас жити тут і зараз, хоч нас і вабить майбутнє.

Про сприйнятта раю та пекла
У 2009 році опитування громадської думки, проведене інститутом Гарріса, виявило, що в існування царства небесного вірять 75 відсотків американців, причому найнижчий результат, 48 відсотків, показали євреї, а найвищий, 97 відсотків, — перероджені християни. Цікаво, що віра в існування диявола й надія на сили зла поступово зменшується як у ліберальних, так і в консервативних церквах, і в усіх опитуваннях віра в існування пекла відстає від віри в існування раю на 20–25 відсотків, демонструючи тим самим схильність опитаних до надмірного оптимізму.

Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо