Артикул: 709331

Найбагатший чоловік у Вавилоні (мягкая обложка)

Мягкая обложка 90 грн
Автор: Джордж Клейсон
Издательство: «Наш Формат»
ISBN: 978-617-7863-04-4,  

 

 
Оригинальное название: The Richest Man in Babylon
Год выпуска: 2020
Количество страниц: 208
Переплет: Мягкая обложка
Язык издания: Украинский
Формат: 105х165 мм (средний формат)
Тираж: 1000
Переводчик: Андрей Лапин
Возрастные ограничения: 16+
Год первого выпуска: 2020
Язык издания:
90 грн
Есть в наличии

Змінилися часи, замість золотих монет з’явилися паперові купюри й платіжні картки, та незмінними залишаються закони грошей. Ще давні вавилоняни знали, як заробляти й примножувати статки — так вони перетворили своє місто в найзаможніше у світі. Завдяки книжці «Найбагатший чоловік у Вавилоні», що вже стала класикою літератури, кожна людина може відкрити для себе закони грошей і попрощатися з порожнім гаманцем.

ДЛЯ КОГО КНИЖКА «НАЙБАГАТШИЙ ЧОЛОВІК У ВАВИЛОНІ» ДЖОРДЖА КЛЕЙСОНА
Для широкого кола читачів, усіх, хто хоче розпрощатися з порожнім гаманцем.

ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА
Збірку притч Джорджа Клейсона також називають посібником із фінансової кмітливості. На відміну від традиційних підручників, вона написана просто й захопливо, а тому підходить для якнайширшого кола читачів.

ПРО АВТОРА
Джордж Клейсон – американський бізнесмен і письменник. Заснував картографічну компанію Clason Map та опублікував перший атлас шляхів Сполучених Штатів і Канади.

КНИЖКИ НА СХОЖУ ТЕМАТИКУ
«Коротко і по суті. Мистецтво визначати пріоритети (м'яка обкладинка)» Ґpeґ Мaккeoн, «Наш формат», 2020 рік
«Чудовий ранок. Як не проспати життя (м'яка обкладинка)» Гел Елрод, «Наш формат», 2020 рік

ВІДГУК
Що може розповісти інвесторам про їхні фінанси книжка, написана у 1920-х роках? Багато, якщо йдеться про дивовижну збірку притч Джорджа Клейсона. Видання стане прекрасним подарунком студентові й тому, хто не може збагнути, чим живе світ фінансів. Навіть досвідченим інвесторам книжка піде на користь і змусить поглянути на речі по-новому.
Los Angeles Times

ЦИТАТИ
Про результат

Ти добре засвоїв науку. Спочатку ти навчився жити на менші кошти, ніж заробляв. Потім ти навчився йти за порадою лише до тих, хто із власного досвіду знає, що порадити. Врешті-решт ти змусив золото працювати на тебе.
Про особисту свободу

Як ти можеш називати себе вільною людиною, якщо твоя слабкість довела тебе до такого стану? Якщо в людини душа раба, чи не стане вона врешті рабом попри те, ким народилася, — як вода, що завжди знаходить свій рівень? Якщо ж у людини душа вільна, чи не стане вона шанованою і поважною у власному місті попри всі негаразди?

Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо