Артикул: 709335

Моє життя та робота (мягкая обложка)

Мягкая обложка 90 грн
Автор: Генри Форд
Издательство: «Наш Формат»
ISBN: 978-617-7863-08-2,  

 

 
Оригинальное название: My Life and Work
Год выпуска: 2020
Количество страниц: 320
Переплет: Мягкая обложка
Язык издания: Украинский
Формат: 105x165 мм (средний формат)
Тираж: 500
Переводчик: Ульяна Джаман
Год первого выпуска: 2020
90 грн
Есть в наличии

ПРО КНИЖКУ
Про Генрі Форда ще за його життя складали легенди, та й досі певні факти його біографії не є остаточно підтвердженими чи спростованими. Проте, незаперечним залишається те, що сенсом його життя була робота. Понад усе Форд прагнув створити машину, яка працюватиме вічно. На шляху до втілення мрії він завдяки вірі у неможливе здійснив переворот у мисленні власного оточення й майбутніх поколінь, які теж змінили своє ставлення до грошей, успішного бізнесу й роботи. Форд невтомно шукав відповіді на складні питання людської історії, як-от: чому існує бідність; що робить гроші грошима і які можливі трюки в рамках нинішньої фінансової системи, через які різні нації й народи потрапляють під контроль небагатьох людей; чого очікувати від майбутнього.

ДЛЯ КОГО КНИЖКА «МОЄ ЖИТТЯ ТА РОБОТА» ГЕНРІ ФОРДА
Для власників бізнесу, топ-менеджерів і всіх, кому цікаве життя видатних особистостей.

ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА
Це не лише мемуари геніального інженера, а й квінтесенція життєвої мудрості із перших уст «батька» автопромисловості США, філософія великого бізнесу й досвід заснування найбільшої в людській історії індустрії. Генрі Форд «мовчав» упродовж свого життя, не спілкувався з пресою, усі погляди й одкровення висловив у cвоїй єдиній книзі.

ПРО АВТОРА
Генрі Форд – інженер-конструктор автомобілів, засновник корпорації «Форд Мотор», перший віце-президент Співтовариства автомобільних інженерів SAE (нині SAE International), один з найбагатших людей усіх часів.

Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо