КНИГА НЕДЕЛИ "Емоційний інтелект у бізнесі" - 221 грн
Артикул: 709208
Новинка

Міфи про охорону здоровʼя. Як не помилитися, реформуючи медичну систему

Автор: Генри Минцберг
Издательство: «Наш Формат»
ISBN: 978-617-7682-20-1 ,  

 

 
Оригинальное название: Managing the Myths of Health Care: Bridging the Separations between Care, Cure, Control, and Community
Год выпуска: 2019
Количество страниц: 232
Переплет: Твердый переплет
Язык издания: Украинский
Формат: 145х215 мм (средний формат)
Тираж: 3000
Переводчик: Дарья Прокопик
Дополнительно: Закладка-ляссе
Год первого выпуска: 2019
Товар закончился
Нет в наличии

Про книгу
Нарікання на систему охорони здоров’я виникають у всіх країнах світу. Часто й самі проблеми схожі: керівництво надто відокремлене від реальної роботи, шаблонне лікування переважає над піклуванням, а фахівці бачать «пацієнта», а не людину. Як налагодити грамотний менеджмент у цій сфері? Чи можна керувати охороною здоров’я як бізнесом? Чи корисна в цій сфері конкуренція?

Для кого ця книга
Книжка для всіх, хто цікавиться економічними процесами, реформами, медичною системою, менеджментом.

Чому саме ця книга
У пропонованій книжці гуру менеджменту Генрі Мінцберґ аналізує фундаментальні аспекти управління охороною здоров’я та розглядає шляхи, як побудувати гармонійну систему.

Про автора
Генрі Мінцберґ — професор, викладач курсу менеджменту в Університеті Макґілла. Посів 30 місце в рейтингу топ-50 бізнес-мислителів. Автор низки книжок про менеджмент, які стали класикою бізнес-літератури, зокрема видання «Анатомія менеджменту. Ефективний спосіб керувати компанією» («Наш формат»).

ЦИТАТИ
Про менеджмент у охороні здоров’я
Багато професіоналів з охорони здоров’я вороже ставляться до менеджменту. Як часто ви чули, що терапевт перестає вважати колегу лікарем, як тільки того підвищили на керівну посаду? Я їх розумію: заповнювати всі ці папірці, ходити із начальницьким виглядом першого хлопця на селі тощо. «Чому ви не можете дати людям спокій?» Бо спокій — це і є частина проблеми. Моє здоров’я і ваше — це не перелік не пов’язаних між собою незапланованих втручань. Із ним треба бути послідовними, як у палатах, так і в приймальнях.

Про фахівціву цій сфері
Із позиції системності, вузькі знання незалежних фахівців нічим не кращі за широку необізнаність розрізнених менеджерів. Цій галузі потрібні фахівці та менеджери, що дивляться на здоров’я людей крізь призму попереднього досвіду, інших спеціальностей та закладів.

Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо