КНИГА НЕДЕЛИ "Бог всегда путешествует инкогнито" - 136 грн
Артикул: 709160

Мета. Процес безперервного вдосконалення

Издательство: «Наш Формат»
ISBN: 978-617-7552-92-4,  

 

 
Оригинальное название: The Goal: A Process of Ongoing Improvement
Год выпуска: 2018
Количество страниц: 448
Переплет: Твердый переплет
Язык издания: Украинский
Формат: 140х210 мм (средний формат)
Тираж: 5000
Переводчик: Ирина Емельянова
Дополнительно: Закладка-ляссе
Год первого выпуска: 2018
210 грн
Есть в наличии

ПРО КНИЖКУ
Уявіть, що у вас є рівно три місяці, щоб вивести свій бізнес із кризи, або ж ви втратите все. Що ви робитимете? Ця книжка покаже, як вийти зі складної ситуації або вдосконалити вже діючу модель. Бізнес-роман Еліягу Ґолдратта, написаний у співавторстві з Джеффом Коксом, став класикою менеджменту та допоміг трансформуватися сотням компаній по всьому світу.

ДЛЯ КОГО КНИЖКА
Для усіх, хто цікавиться підприємництвом, для власників та керівників бізнесів, усіх, хто планує розпочати власну справу.

ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА
Книжка дозволить зрозуміти глобальні принципи, що застосовуються у виробництві, визначити та позбутися слабких місць вашого проекту і навіть перенести нові підходи у життя поза офісом. Автор не пропонує готові бізнес-поради, а подає захопливу історію про людей, які намагаються зрозуміти, що рухає їхнім світом, і як покращити цей процес.

ПРО АВТОРА
Еліягу Ґолдратт — був науковцем, педагогом, мислителем, бізнес-гуру. Автор Теорії обмежень, у якій описав концепцію постійного вдосконалення процесу для досягнення мети. Мав ступінь магістра та доктора філософії Університету імені Бар-Ілана.

ВІДГУКИ

Кожен, хто вважає себе керівником, має негайно прочитати цю книгу.
PUNCH MAGAZINE

Книжка, яку менеджери насправді читають від першої до останньої сторінки.
THE ECONOMIST

ЦИТАТИ

ПРО ПРОРИВНІ ІДЕЇ
Генерувати проривні ідеї недостатньо. Більшим викликом є перевірити, чи справді така ідея може усунути всі небажані наслідки.

ПРО НАЙСЛАБШУ ЛАНКУ
Будь-яку організацію потрібно розглядати як ланцюг. І це найважливіше. Можемо відштовхуватися від цього. Оскільки міцність ланцюга визначається міцністю його найслабшої ланки, то перший крок до вдосконалення організації — визначити цю найслабшу ланку.

 

 

Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо