КНИГА НЕДЕЛИ - "Шпаргалки для боссов. Жесткие и честные уроки управления, которые лучше выучить на чужом опыте". Цена - 224 грн
Артикул: A0000011781

Леопард

Автор: Ю Несбе
Издательство: «Иностранка»
Серия: Звезды мирового детектива (мягкая обложка)
ISBN: 978-5-389-11613-9,  

 

 
Оригинальное название: Panserhjerte
Год выпуска: 2020
Количество страниц: 768
Переплет: Мягкая обложка
Язык издания: Русский
Формат: 115х180 мм (средний формат)
Тираж: 7000
Переводчик: Т. Арро
Серия: Несбё Ю. (покет)
Возрастные ограничения: 16+
Год первого выпуска: 2019
90 грн
Есть в наличии

Представляємо вашій увазі восьму книгу розслідувань старшого інспектора Гаррі Холе — детективний роман Ю Несбе «Леопард». Ю Несбе — найвідоміший норвезький письменник двадцять першого століття. Романи письменника номінувалися на «Книгу року», «Вибір читачів», «Кращий детектив року» і премію «Скляний ключ» як кращий скандинавський трилер. Він майстерно вибудовує сюжетну лінію і тримає в напрузі читачів до останньої сторінки.

Після справи про серійного вбивцю Сніговика, Гаррі йде на спочинок і залягає на дно в Гонконзі. Але за законом жанру ми знаємо, що колишніх поліцейських немає. У місті Осло знаходять убитими загадковим чином двох дівчат. Знаряддя вбивства залишають гадати професійних детективів міста, але почерк не залишає сумнівів — маніяк успадковує Сніговика. Він безшумний, як леопард, і грає в жахливі смертельні ігри з жертвами. Поліції необхідна допомога Гаррі і інспектор Кійя Сульнес змушена повернути цінний кадр в дію. Детектив знову в справі. Гра з убивцею почалася. Книга «Леопард» Ю Несбе російською мовою вийшла в компактному форматі в оригінальній серії покет-бука від видавництва «Азбука».

 

Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо
Вместе с этим товаром покупают
80 грн
+
80 грн
+
90 грн
=
250 грн