КНИГА НЕДЕЛИ "Соціальний інтелект. Нова наука про людськ взаємовідносини" - 216 грн
Артикул: 709115

Крах. Моя невдача в стартап-бульбашці

Автор: Дэн Лайонс
Издательство: «Наш Формат»
ISBN: 978-617-7552-32-0,  

 

 
Оригинальное название: Disrupted: My Misadventure In The Start-Up Bubble by Dan Lyons
Количество страниц: 288
Переплет: Твердый переплет
Язык издания: Украинский
Формат: 140 х 210 мм (средний формат)
Переводчик: Александра Асташова
175 грн
Есть в наличии

Робота в ІТ-сфері сьогодні значно привабливіша за всі інші. Кремнієва долина овіяна майже міфічним ореолом. Туди потрапляють лише обрані, котрі знають, як перевернути технологічне майбутнє людства. Та чи все так насправді? Журналіст Ден Лайонс наштовхується на зовсім іншу картину.

У п’ятдесят із гаком Дена звільняють із посади технологічного оглядача журналу Newsweek, і він вирішує податися маркетологом у Кремнієву долину. Життя закидає його у стартап, де всі працівники мінімум удвічі молодші за нього, де носять одяг тільки корпоративного помаранчевого кольору, а на наради беруть плюшевого ведмедика. Лайонс відкриває для себе темний бік цієї зовні блискучої сфери й розуміє: тепер тут головне не технології, а гроші.

ДЛЯ КОГО КНИЖКА

Книжка для всіх, хто цікавиться сферою ІТ, Кремнієвою долиною, корпоративною культурою технологічних компаній та стартапів.

ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА

Автор розвіює чимало міфів про корпоративну культуру, методи ведення бізнесу у стартапі. А також показує, як керівники компанії, яка не приносить жодного прибутку, набивають собі кишені.

ПРО АВТОРА

Ден Лайонс — письменник, журналіст, автор сценарію кількох сезонів серіалу «Кремнієва долина», котрий здобув нагороду Еммі. Також Лайонс працював оглядачем Newsweek, писав для New York Times Magazine, GQ, Vanity Fair і Wired. Створив популярний блог «Таємний щоденник Стіва Джобса», де писав від імені псевдо-Джобса.

Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо