КНИГА НЕДЕЛИ "Бог всегда путешествует инкогнито" - 136 грн
Артикул: 709165
Новинка

Командне лідерство. Як порозумітися з будь-яким менеджером

Автор: Ицхак Кальдерон Адизес
Издательство: «Наш Формат»
ISBN: 978-617-7682-08-9,  

 

 
Оригинальное название: Leading the Leaders: How to Enrich Your Style of Management and Handle People Whose Style is Different From Yours
Год выпуска: 2019
Количество страниц: 304
Переплет: Твердый переплет
Язык издания: Украинский
Формат: 145х215 мм (средний формат)
Тираж: 2500
Переводчик: Светлана Сарвира
Дополнительно: Закладка-ляссе
Год первого выпуска: 2019
Язык издания:
201 грн
Есть в наличии

ПРО КНИЖКУ
Єдиний спосіб ефективно керувати людьми — це випрацювати стиль спілкування, який знаходитиме відгук у ваших співрозмовників. Проблема лише в тому, що всі люди різні. І хоча кардинально змінити свою вдачу неможливо, однак кожен лідер може засвоїти навички, що допоможуть порозумітися з колегами, переконаний експерт у сфері лідерства та менеджменту Іцхак Адізес.

ДЛЯ КОГО КНИЖКА
Для всіх, хто працює з людьми, менеджерів різних рівнів, керівників.

ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА
У цій книжці Адізес дає рекомендації, як оцінити власний стиль управління, зробити його гнучкішим, навчитися успішно співпрацювати з іншими попри те, що їхній стиль відрізняється від вашого, та створити взаємодоповнювальну команду.

ПРО АВТОРА
Іцхак Адізес — засновник і директор міжнародної консалтингової компанії «Інститут Адізеса», яка має філії в 15 країнах, у тому числі й Україні. Уже понад 40 років удосконалює та викладає власну методику, яка допомагає як комерційним, так і некомерційним компаніям ставати лідерами у своїх ґалузях. Адізес є автором 20 книжок, перекладених 26 мовами.

ВІДГУКИ

Адізес прекрасно пояснює, чому та як одним організаціям вдається блискуче функціонувати, а іншим — ні.
ДЕННІС АЛТЕР, ГЕНДИРЕКТОР ADVANTA CORPORATION

Більш ніж чвертьвіковий досвід Іцхака Адізеса в сфері трансформації організацій став для нього джерелом унікальних знань та управлінської майстерності. Ними він щедро ділиться на сторінках своєї книжки «Командне лідерство », розкриваючи саму суть того, що означає результативно управляти людьми й вести їх за собою.
ЕНТОНІ РОББІНС, АВТОР КНИЖОК «ПРОБУДИ В СОБІ ВЕЛЕТНЯ» ТА «МОГУТНІСТЬ БЕЗ МЕЖ»

ЦИТАТИ

ПРО ПОЄДНАННЯ РОЛЕЙ
Усі ми знаємо менеджерів, які блискуче складають плани и народжують ідеі, а от стежити за іхнім точним упровадженням у них виходить набагато гірше. Ми також знаємо чуиних, емпатичних людеи, які вміють дуже добре інтегрувати, однак неспроможні на жорсткі рішення. Пояснення дуже просте: ці чотири ролі не є несумісними, однак вони не поєднуються в короткіи перспективі, а отже, взаємно пригнічують одна одну.

ПРО ХОРОШИХ УПРАВЛІНЦІВ
Бути хорошим управлінцем означає вміти не погоджуватися, не викликаючи роздратування. У жартівливіи формі я це формулюю так: хорошого управлінця можна розпізнати за глибиною шрамів на язиці.

 

Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо
Вместе с этим товаром покупают
+
165 грн 157 грн
=
Экономия: 8 грн
358 грн