Артикул: 31184

Клуб п'ятої ранку. Візьміть свій ранок під контроль, покращте своє життя

Автор: Робин Шарма
Издательство: Издательская группа «КМ-Букс»
ISBN: 978-966-948-162-7,  

 

 
Оригинальное название: The 5AM Club
Год выпуска: 2019
Количество страниц: 352
Переплет: Твердый переплет
Язык издания: Украинский
Формат: 130х200 мм (средний формат)
Год первого выпуска: 2019
Язык издания:
Товар закончился
Нет в наличии

Практичні поради для тих, хто вирішив вставати о 5 ранку і використовувати свій день по максимуму.


Експерт із досягнення лідерства та високої продуктивності Робін Шарма представив ідею "Клубу п'ятої ранку" понад двадцять років тому, заснувавши її на революційному ранковому режимі. За цей час зазначений режим дав змогу численним клієнтам автора максимально збільшити ефективність своєї роботи, легко протистояти грандіозним викликам, зміцнити здоров'я та забезпечити душевний спокій.
Прочитавши цю книгу, над якою Робін Шарма працював упродовж чотирьох років і яка здатна змінити на краще життя кожного, хто цього прагне, ви відкриєте для себе корисність звички раннього підйому, яка допомогла багатьом людям досягати неабияких результатів, почуваючись при цьому щасливими, енергійними і потрібними світові.

Через чарівну - і подеколи кумедну - історію про двох незнайомців, які в період значних труднощів у своєму житті зустрічають ексцентричного магната, котрий перетворюється на їхнього таємного наставника, ви дізнаєтесь:

- як починають свій ранок генії, титани бізнесу та наймудріші люди світу, що досягли вражаючих успіхів у житті;

- формулу, якою одразу можна скористатися, щоб прокидатися рано з відчуттям натхнення та зосередженості, сповненими запального драйву та бажання отримувати максимум від прийдешнього дня;

- як захистити найтихіші години на початку дня, щоб мати час для виконання фізичних вправ, самовідновлення та особистісного зростання;

- про практику, засновану на дослідженнях у галузі нейробіології, яка гарантовано допомагає зробити ранній підйом простішим, що подарує вам цінний час для роздумів, вираження вашої креативності та початку дня без поспіху;

- які інсайдерські тактики можна застосувати для захисту свого потенціалу, таланту й ідей від буденної метушні та переобтяження професійними справами, щоб повною мірою насолоджуватися власним успіхом та впливом на світ.

Початок дня показує, як ти ставишся до свого життя. Якщо хочеш контролювати життя, почни контролювати свій ранок. Книга "Клуб п'ятої ранку" Робіна Шарми - ідеальний посібник для цього.

Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо