КНИГА НЕДЕЛИ - "Правила развития мозга вашего ребенка". Цена - 213 грн
Артикул: 718925

Как работает экономика. Что Rolling Stones, Гарри Поттер и большой спорт могут рассказать о свободном рынке

Издательство: «Альпина Паблишер»
ISBN: 978-5-9614-5981-4,  

 

 
Оригинальное название: Popular Economics: What the Rolling Stones, Downton Abbey, and LeBron James Can Teach You about Economics
Год выпуска: 2020
Количество страниц: 348
Переплет: Твердый переплет
Язык издания: Русский
Формат: 170х240 мм (средний формат)
Год первого выпуска: 2020
Товар закончился
Нет в наличии

У економіки є свої закони і принципи. Автор цієї книги, редактор Forbes Джон Тамні, розповідає про них, не обтяжуючи читача складною термінологією, графіками та статистичними викладками. Замість цього він використовує захоплюючі історії зі світу великого спорту, кіно, масової культури і шоу-бізнесу. На прикладі The Rolling Stones, Періс Хілтон і американського футболу розповідає про вдалі і невдалі системах оподаткування, за допомогою фільмів "Хрещений батько", "Клан Сопрано" і "Віднесені вітром" про проблеми антимонопольних законів, а зірка баскетболу Леброн Джеймс допомагає автору проілюструвати ефективність вільної торгівлі.

Чому книга гідна прочитання:
• Зазвичай економіку намагаються представити надзвичайно складною, Джон Тамні ж доступно пояснює, як працюють гроші, не гризучи читача незрозумілими міркуваннями.
• Книга захоплююче написана і разом з тим дуже інформативна.
• Знання термінів допоможе читачеві орієнтуватися в сучасній економіці.

Хто автор: Джон Тамні - редактор відділу політики і економіки американського Forbes, головний редактор сайту RealClearMarkets.com, людина, яка знає про економіку все і легкістю все пояснить.

Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо