КНИГА НЕДЕЛИ "Как завоевывать друзей и оказывать влияние на людей" - 298 грн
Артикул: 709414

Історія LEGO. Як цеглинки завоювали світ

Издательство: «Наш Формат»
ISBN: 978-617-7863-55-6,  

 

 
Оригинальное название: Miraklet i LEGO
Количество страниц: 328
Переплет: Твердый переплет
Язык издания: Украинский
Формат: 140x210 мм (средний формат)
Тираж: 2000
Переводчик: Оксана Смерек
Дополнительно: закладка-гляссе
250 грн
Есть в наличии

ОПИС КНИЖКИ НІЛЬСА ЛУНДЕ «ІСТОРІЯ LEGO. ЯК ЦЕГЛИНКИ ЗАВОЮВАЛИ СВІТ»
Ця історія почалася зі скрути. У 1932 році Оле Кірк Крістіансен робив прасувальні дошки і сходи, але фінансова криза позбавила його заробітку. Тоді він із сином узявся виготовляти дерев’яні іграшки й назвав свою компанію LEGO — від данських слів на позначення «грати добре». Минуло 17 років, перш ніж з’явився її символ — пластмасова поєднувана цеглинка. А далі все закрутилося: масштабування, успіх, криза, кадрові зміни, відновлення, спад, крах 2004-го — і масштабне повернення тоді, коли всі прогнози вказували на кінець ери LEGO.

ДЛЯ КОГО КНИЖКА «ІСТОРІЯ LEGO. ЯК ЦЕГЛИНКИ ЗАВОЮВАЛИ СВІТ»
Для широкого кола читачів, всіх, хто відчуває ностальгію за дитинством та водночас хоче зрозуміти секрет світової популярності загальновідомих цеглинок.

ЧОМУ ВАРТО КУПИТИ ЦЮ КНИГУ?
У яких умовах розвивалася компанія? Які особистості творили її майбутнє? Як «династія» Крістіансенів довірила власний бізнес «сторонній» людині — Йорґену Віґові Кнулсторпу? Як LEGO вдалося об’єднати дітей з усього світу? Що криється за кольоровими цеглинками і веселими чоловічками? Про все це й навіть більше пише Нільс Лунде.

ПРО АВТОРА
Нільс Лунде — данський письменник і бізнес-журналіст, головний редактор ділового щоденника Brsen. Здобув ступінь магістра з політології, завершив кілька управлінських програм. Написав шість книжок з бізнесу та менеджменту.

Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо