КНИГА НЕДЕЛИ "Как завоевывать друзей и оказывать влияние на людей" - 298 грн
Артикул: 709373

Ідентичність. Потреба в гідності й політика скривдженості

Автор: Френсис Фукуяма
Издательство: «Наш Формат»
ISBN: 978-617-7863-82-2,  

 

 
Оригинальное название: Identity: Contemporary Identity Politics and the Struggle for Recognition
Количество страниц: 192
Переплет: Твердый переплет
Язык издания: Украинский
Формат: 140х210 мм (средний формат)
Тираж: 2000
Переводчик: Тетяна Сахно
Язык издания:
250 грн
Есть в наличии

Що криється за бажанням жінок отримувати не менше, ніж чоловіки? Визнання власної гідності. Що штовхало чорношкірих американців бойкотувати громадський транспорт у 1950-х? Визнання їхньої значущості. Усе це приклади того, як політика скривдженості впливала на історію. Френсіс Фукуяма переконаний: до змін і рухів призводять не так економічні важелі, як бажання, щоб ідентичність, гідність окремих людей чи груп було визнано. І це підтвердила навіть Революція Гідності 2013–2014 років.

ДЛЯ КОГО КНИГА
Для широкого кола читачів, всіх, хто цікавиться сучасними політичними процесами та стурбований занепадом політичних інститутів, кризою демократичних режимів й приходом до влади популістів.

ЧОМУ ВАРТО ПРОЧИТАТИ КНИЖКУ «ІДЕНТИЧНІСТЬ» ФРЕНСІСА ФУКУЯМИ
Як же прагнення до ідентичності надалі змінюватиме карту світу? Чи зможе суспільне різноманіття підтримувати ліберальну демократію, а не підривати? Відповіді на ці й низку інших питань дає Френсіс Фукуяма, апелюючи до історії, філософії і здорового глузду.

ПРО АВТОРА
Френсіс Фукуяма — американський філософ, політичний економіст і публіцист, професор політології. Очолює Центр розвитку демократії і верховенства права Стенфордського університету.

Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо