КНИГА НЕДЕЛИ "Бог всегда путешествует инкогнито" - 136 грн
Артикул: 709128

Хаос у Кремнієвій долині. Стартапи, що зламали систему

Автор: Антонио Гарсия Мартинес
Издательство: «Наш Формат»
ISBN: 978-617-7552-51-1,  

 

 
Оригинальное название: Chaos Monkeys: Obscene Fortune and Random Failure in Silicon Valley by Antonio Garcia Martinez
Год выпуска: 2018
Количество страниц: 528
Переплет: Твердый переплет
Формат: 140х210 мм (средний формат)
Переводчик: Анна Марховская
Год первого выпуска: 2018
230 грн
Есть в наличии

Уявіть собі будівлю дата-центру, якою сновигає шимпанзе. Він смикає за кабелі, ламає коробки й розносить приміщення. Образно кажучи, ІТ-підприємці — це «мавпочки» суспільства, які руйнують усе: Uber — службу таксі, Airbnb — готельний сервіс, Netflix — телебачення, Tinder — налагодження стосунків. А Кремнієва долина — це зоопарк, де тримають цих «мавпочок хаосу», стверджує Антоніо Ґарсіа Мартінес, якого називають провокатором індустрії. На власному досвіді, який він описує в цій книжці, Мартінес дійшов сумних висновків про те, як усе влаштовано. Інвестори — це люди, у яких грошей більше, ніж часу, наймані працівники — це люди, у яких часу більше, ніж грошей, стартапи — це бізнес-експерименти за чужі гроші, а маркетинг схожий на секс: за нього платять тільки лузери.

ДЛЯ КОГО ЦЕ ВИДАННЯ

Для найширшого кола читачів, усіх, хто цікавиться ІТ-бізнесом, роботою найбільших світових технологічних компаній та життям Кремнієвої долини.

ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА

Ця книжка розважить вас та водночас допоможе краще зрозуміти, як функціонує ІТ-бізнес.

ПРО АВТОРА

Антоніо Гарсіа Мартінез працював радником у Twitter та продакт-менеджером у Facebook. Засновник компанії AdGrok, яку придбав Twitter.
 

ВІДГУКИ

У цій книжці Мартінес обговорює все: від дурних історій до таємниць корпоративної культури найпотужніших та найвпливовіших компаній.

Atlantic

Картина шаленства, зарозумілості та жадібності Кремнієвої долини не надто красива. Але це те, чого ми ніколи не бачили, і, певно, ніколи не забудемо.

Washington Post

Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо