КНИГА НЕДЕЛИ "Емоційний інтелект у бізнесі" - 221 грн
Артикул: 709372

Глобальний занепад. Як помирають інститути та економіки

Автор: Ниалл Фергюсон
Издательство: «Наш Формат»
ISBN: 978-617-7863-33-4,  

 

 
Оригинальное название: The Great Degeneration: How Institutions Decay and Economies Die
Год выпуска: 2020
Количество страниц: 144
Переплет: Твердый переплет
Язык издания: Украинский
Формат: 145х215 мм (средний формат)
Тираж: 2000
Переводчик: Екатерина Диса
Дополнительно: Закладка-ляссе, цветные вставки
Год первого выпуска: 2020
210 грн
Есть в наличии

Фортуна економічної історії постійно змінює прихильність. Хороші інститути погіршуються, а погані стають кращими, західні економіки впадають у дедалі більшу кризу, тоді як східні — набирають обертів. У цій книжці британський історик Ніл Ферґюсон розглядає причини застою у країнах по обидва боки Атлантики та робить спробу відповісти на питання «Що саме пішло не так у сучасному західному світі?» .

КОМУ СПОДОБАЄТЬСЯ КНИЖКА
Широкому колу читачів, всім, хто хоче зрозуміти, чому Захід переживає стагнацію і не лише економічну.

КНИГУ «ГЛОБАЛЬНИЙ ЗАНЕПАД» ВАРТО ПРИДБАТИ. ЧОМУ?
Як державний борг став способом, у який старше покоління живе за кошт молодих і ще ненароджених? Чому сучасне викривлене регулювання лише збільшує крихкість системи? Як юристи, що могли б стати революціонерами, перетворюються на паразитів? Та чому сучасне громадянське суспільство — це межа між інтересами корпорацій та держави? Ніл Ферґюсон розглядає ключові компоненти нашої цивілізації та роздумує, які наслідки може мати виродження інститутів й економічна стагнація західних країн.

ПРО НІЛА ФЕРҐЮСОНА
Ніл Ферґюсон — титулований британський історик, журналіст, старший науковий співробітник Гарвардського і Стенфордського університетів, запрошений професор Університету Цінхуа в Пекіні. Автор 15 книжок, зокрема бестселерів «Цивілізація», «Еволюція грошей», «Площі та вежі», «Імперія» (видані в «Нашому Форматі»). Ферґюсон веде щотижневу колонку для Sunday Times, за яку на British Press Awards 2018 року його було названо «Колумністом року».

Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо