КНИГА НЕДЕЛИ "Бог всегда путешествует инкогнито" - 136 грн
Артикул: 31053

Гіпнотизер. Книга 1

Автор: Ларс Кеплер
Издательство: Издательская группа «КМ-Букс»
ISBN: 978-966-948-208-2,  

 

 
Оригинальное название: Hypnotisoren (Hypnotist)
Год выпуска: 2019
Количество страниц: 608
Переплет: Твердый переплет
Язык издания: Украинский
Формат: 130х200 мм (средний формат)
Тираж: 2000
Переводчик: Владимир Заец
Возрастные ограничения: 18+
Год первого выпуска: 2019
190 грн
Есть в наличии

Анотація
Скандинавський детектив, що став міжнародною сенсацією.
Жахливе потрійне вбивство сталося у передмісті Стокгольма, і комісар поліції Йона Лінна береться за розслідування. Тільки один свідок жахливої різанини залишається в живих - п'ятнадцятирічний хлопець, чию родину вбили на його очах. Злочинець також хотів убити і хлопця - той отримав більше ста ножових поранень і впав у шоковий стан. У відчайдушних пошуках зачіпок, комісар Лінна бачить тільки один варіант: гіпноз. Він закликає доктора Еріка Марію Барка загіпнотизувати хлопця, сподіваючись побачити вбивцю крізь очі жертви.

Але доктор Барк обіцяв, що більше ніколи не братиметься за таку роботу - вона не тільки етично сумнівна, але пов'язана з дуже неприємними для нього спогадами. Порушуючи свою обіцянку і гіпнотизуючи жертву, він розгортає довгого ланцюжок страхітливих спогадів...

Цикл гостросюжетних трилерів про детектива Йону Лінну - міжнародна сенсація, яку вже видали сумарним накладом у 12 мільйонів примірників більш ніж 40 мовами світу. Тепер, у перекладі зі шведської, ця серія стає доступною для українського читача.

"Якщо "Гіпнотизер" не опиниться у чиємусь списку найкращих прочитаних книжок за рік - то лише тому, що він чи вона цю книгу ще не прочитали. Не будьте серед тих нещасливців. Але радимо вдягнути другий светр, коли братимете цю книгу до рук - бо промерзнете до кісток". - Bookreporter.com
"Гіпнотизер"-перша книга циклу. Уперше видана 2009 року у Швеції, вона ввійшла у Топ-10 видань за за версіями Time та The Wall Street Journal у 2011 році.

2012 року за цією книгою було відзнято фільм (режисер Лассе Галльстрем).

Ларс Кеплер - псевдонім письменницького подружжя Александри Коельйо Андоріл та Александра Андоріла.

Читачі відзначають своєрідний стиль оповіді у теперішньому часі, що став "фішкою" письменницького подружжя - завдяки ньому текст стає моторошним і кінематографічим.

Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо
Вместе с этим товаром покупают
190 грн 181 грн
+
+
=
Экономия: 29 грн
546 грн