КНИГА НЕДЕЛИ "Емоційний інтелект у бізнесі" - 221 грн
Артикул: 200926

Гаррі Поттер і філософський камінь (Книга 1)

Твёрдая обложка 190 грн
Автор: Джоан Роулинг
Издательство: А-ба-ба-га-ла-ма-га
ISBN: 978-966-7047-39-9,  

 

 
Оригинальное название: Harry Potter and the Philosopher's Stone
Год выпуска: 2019
Количество страниц: 366
Переплет: Твердый переплет
Язык издания: Украинский
Формат: 145х255 мм (средний формат)
Тираж: 7000
Переводчик: Виктор Морозов
Серия: Гарри Поттер
Возрастные ограничения: 12+
Год первого выпуска: 2002
Язык издания:
190 грн
Есть в наличии

Перша частина пригод Гаррі Поттера — книга №1 для маленьких читачів. Саме вона сколихнула хвилю любові до читання, яка захопила цілий світ! Такого успіху не мала жодне художне ходожнє видання, доки 1997 року на полицях англійських магазинів не з'явилася перша книга Джоан Роулінг «Гаррі Поттер і філософський камінь».

Сирота на ім'я Гаррі живе під сходами у будинку дядька ті тітоньски Дурслі. Він поки що не знає, як потрапити на платформу дев'ять і три чверті, користуватися чарівною паличкою, та літати на мітлі. Але одного разу до нього прилетить сова із загаднковим листом, який запрошує його до навчання у Школі Чарів та Чаклунства, і з того дня його життя докорінно зміниться... Варто було лише потрапити до магічного світу, як непоказний сором'язливий хлопець стає у центрі уваги, бо він, виявляється, Хлопчик-який-вижив. Тепер на юного чарівника чекають захопливі пригоди у Гоґвортсі, справжні друзі та смертельна небезпека від давнього ворога його сім'ї. Чи стане йому до снаги боротьба зі злими чарами?..

Перекладена книга «Гаррі Поттер і філософський камінь» українською мовою у видавництві «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА». Над перекладом працював поет та публіцист Віктор Морозов, якого вважають кращим перекладачем Джоан Роулінг.

Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо
Вместе с этим товаром покупают