Артикул: 200464

Фантастичні звірі і де їх шукати. Велике ілюстроване видання

Автор: Джоан Роулинг
Издательство: А-ба-ба-га-ла-ма-га
ISBN: 978-617-585-143-2,  

 

 
Год выпуска: 2018
Количество страниц: 156
Переплет: Твердый переплет
Язык издания: Украинский
Формат: 245х288 мм (средний формат)
Дополнительно: Закладка-ляссе
Год первого выпуска: 2001
Товар закончился
Нет в наличии

Це блискуче нове видання «Фантастичних звірів і де їх шукати» Ньюта Скамандера (яке вже вважається класикою серед чарівників) охоплює надзвичайний арсенал магічних істот, від Акромантули до Шрейка, разом із десятьма різними видами драконів — усі вони чудово зображені у яскравих кольорах винахідливою Олівією Ломенек Ґілл.

Роки видатних пригод та досліджень магіозоолога Ньюта Скамандера принесли плідні результати, які прийшлись до вподоби науковцям і були із захопленням сприйняті відьмами та чарівниками, а також стали доступними для маґлів на початку цього сторіччя. Завдяки яскраво ілюстрованому виданню читачі можуть вивчати магічну фауну п’яти континентів, не встаючи з власного зручного крісла. «Фантастичні звірі і де їх шукати» — це книга, яку мусять прочитати всі у Гоґвортсі!

Нове видання містить повністю оновлений текст 2017 року, який включає в себе шість нових звірів, котрих можна зустріти на теренах Північної Америки, а також нову передмову Дж.К. Ролінґ, написану від особи Ньюта Скамандера.

Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо