КНИГА НЕДЕЛИ "Приборкай своїх драконів" - 158 грн
Артикул: 709198
Новинка

Фактологія. 10 хибних уявлень про світ, і чому все набагато краще, ніж ми думаємо

Автор: Ханс Рослинг
Издательство: «Наш Формат»
ISBN: 978-617-7682-58-4,  978-617-7682-59-1

 

 
Доп.автор: Уля Рослинг, Анна Рослинг Рённлунд
Оригинальное название: Factfulness. Ten Reasons We're Wrong About the World - and Why Things Are Better Than You Think
Количество страниц: 320
Переплет: Твердый переплет
Язык издания: Украинский
Формат: 145х215 мм (средний формат)
Тираж: 3000
Переводчик: Ирина Емельянова
Тип издания: 2-ое издание
Дополнительно: Закладка-ляссе
210 грн
Нет в наличии

ПРО КНИЖКУ
Ми схильні драматизувати життя навколо нас. Яка частка людей у світі живе в злиднях? Скільки сучасних дітей вакциновано? Скільки років навчаються дівчата з бідних країн? Інформація про ці факти постійно циркулює навколо нас, але навіть високоосвічені люди відповідають на них неправильно. Викладачі університетів, журналісти, експерти, директори мультинаціональних компаній, нобелівські лауреати часто показують слабкі результати. Навіть шимпанзе, які обирали б відповіді випадково, справляються краще. Ба більше, помилки тяжіють до одного напрямку — світ страшніший, жорстокіший і безнадійніший, ніж є насправді. Очевидно, причина не в поінформованості чи інтелекті. Усе це — ірраціональне мислення й драматичні інстинкти, що примушують людей згущувати фарби. 

ДЛЯ КОГО КНИЖКА
Книжка для найширшого кола читачів, для всіх освічених людей, які слідкують за новинами та багато читають, але через специфіку подачі інформації бачать лише негативний бік. Проте готові поставити це переконання під сумнів. 

ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА
У книжці Ганс Рослінг із допомогою співавторів Уля Рослінга та Анни Рослінг-Рьонлюнд показує помилки нашого сприйняття, дає інструменти, щоб розпізнати невиправдані узагальнення, заспокоїти ірраціональні страхи та сприймати життя на підставі фактів. 

ПРО АВТОРІВ
Ганс Рослінг — професор, доктор медицини, радник ВООЗ та ЮНІСЕФ, співзасновник організації «Лікарі без кордонів» у Швеції та фундації Gapminder. Спікер TED. Входить до 100 найвпливовіших людей у світі за версією журналу Time (2012). Помер у 2017 році. 

Уля Рослінг та Анна Рослінг-Рьонлюнд — співзасновники фундації Gapminder. Розробники програми для візуалізації даних Trendalyzer, яку придбав Google.

Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо