КНИГА НЕДЕЛИ "Приборкай своїх драконів" - 158 грн
Артикул: 709150
Новинка

Ейнштейн. Життя і всесвіт генія

Автор: Уолтер Айзексон
Издательство: «Наш Формат»
ISBN: 978-617-7552-83-2,  

 

 
Оригинальное название: Einstein: His Life and Universe
Количество страниц: 528
Переплет: Твердый переплет
Язык издания: Украинский
Формат: 155х235 мм (средний формат)
Тираж: 1500
Переводчик: Николай Климчук
Тип издания: 2-е издание
Дополнительно: Закладка-ляссе
320 грн
Есть в наличии

Про що книга «Ейнштейн. Життя і всесвіт генія» автора Волтер Айзексон

Одна з найповніших біографій Альберта Ейнштейна.

ТЕМАТИКА
Біографія.

ПРО КНИЖКУ
Атмосфера початку XX століття була наелектризована бунтарським духом новизни: Пікасо, Джойс, Фрейд. У цей ряд постатей, які зламали традиційні уявлення, можна вписати й Альберта Ейнштейна — генія, що перевернув наше розуміння фізики. Ця інтелектуальна подорож почалася 1895 року, коли шістнадцятирічний Альберт поставив собі питання: що ми побачимо, якщо летітимемо поруч із променем світла. А вже через 20 років створив одну з найкрасивіших теорій в історії науки — загальну теорію відносності — та вивів найвідоміше рівняння Е = mс 2.

ДЛЯ КОГО КНИЖКА
Для найширшого кола читачів, всіх, хто цікавиться біографіями видатних особистостей, життям науковців та постаттю Альберта Ейнштейна.

ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА
Цю докладну біографію написано після відкриття всіх архівів Ейнштейна. Автор аналізує науковий шлях й особисте життя фізика і показує, як творчість, нонконформізм, свобода та безмежне захоплення наукою переплелися в цій особистості.

ПРО АВТОРА
Волтер Айзексон — американський журналіст і біограф, головний редактор журналу Time, колишній президент Аспенського інституту. Автор біографій Леонардо да Вінчі, Бенджаміна Франкліна, Генрі Кісінджера, Стіва Джобса. Кілька книжок Айзексона лягли в основу кінофільмів і телесеріалів. 

ЦИТАТИ

ПРО СЛІД ЕЙНШТЕЙНА
Слід Ейнштейна можна простежити в усіх сучасних технологіях. Фотоелементи і лазери, атомна енергія і оптоволокно, польоти в космос і навіть напівпровідники — в основі всіх цих речей лежать його теорії. Він застеріг Франкліна Рузвельта про можливість створити атомну бомбу, а коли ми бачимо атомний гриб, на думку спадає знамените рівняння зв’язку маси й енергії.

ПРО АУРУ ФІЗИКА
Додаткову ауру довкола Ейнштейна створювали його простота і людяність. Його внутрішню впевненість у собі гартувала скромність — результат трепету й благоговіння перед величчю природи. Він бував відчуженим і холодним з близькими, але до людей загалом ставився дуже співчутливо й доброзичливо.

 

Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо