КНИГА НЕДЕЛИ "365 порад на перший рік життя вашої дитини" - 149 грн
Артикул: 709214
Новинка

Его — це ворог

Автор: Райан Холидей
Издательство: «Наш Формат»
ISBN: 978-617-7682-46-1,  

 

 
Оригинальное название: Ego Is the Enemy
Год выпуска: 2019
Количество страниц: 208
Переплет: Твердый переплет
Язык издания: Украинский
Формат: 145х215 мм (средний формат)
Тираж: 2500
Переводчик: Елена Любенко
Дополнительно: Закладка-ляссе
Год первого выпуска: 2019
175 грн
Есть в наличии

Про книгу
Ми звикли звинувачувати інших у власних проблемах і поразках. Але часто найзапекліший ворог успіху живе всередині нас — наше его. Це зверхність, нездорова віра у власну важливість, зацикленість на собі, які не дають нам рухатися вперед, опановувати нові навички, креативити чи налагоджувати відкриті стосунки з людьми. Утім его можна підкорити. Історія знає багато одержимих геніїв-візіонерів, які перекроювали світ відповідно до свого бачення. Однак її також творять люди, які ставлять важливу мету вище за власне визнання.

Для кого ця книга
Книжка для всіх, хто прагне саморозвитку, хоче зрозуміти себе та знайти кращу версію власного я.

Чому саме ця книга
Автор переконає вас, що стриманість і скромність дають упевненість та відкривають можливості, щоб змінювати світ, а також навчить скерувати ваше его в потрібне русло, показавши приклади таких непохитних реалістів, як Елеонора Рузвельт, Бенджамін Франкліна чи Анґела Меркель.

Про автора
Раян Голідей — медіастратег і письменник. Працював директором з маркетингу в American Apparel. Засновник креативної компанії Brass Check, яка консультувала Google, TASER, Complex та інші успішні корпорації. Автор бестселерів із маркетингу та саморозвитку, зокрема книжок «Напролом. Мистецтво перетворювати перешкоди на перемоги», «Маркетинг майбутнього», «Зберігайте спокій» («Наш формат»).

Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо