Юдди Юн

Едді Юн (Eddie Yoon) американський спеціаліст зі стратегії залучення споживачів, провідний світовий експерт з пошуку та монетизації суперспоживачів, засновник EddieWouldGrow (аналітичний центр та консультаційна фірма зі стратегії зросту). Автор книжки «Суперспоживачі. Швидкий шлях до зростання бренду» (2016).

Народився і виріс на Гавайях. Школу закінчив у Гонолулу. Має диплом із політичних та економічних наук Чиказького університету.

18 років працював у The Cambridge Group: спочатку як партнер, пізніше - директором. Допомагав клієнтам створювати стратегії зростання. Його робота за останні двадцять років перевищила 8 мільярдів доларів щорічних додаткових доходів. Він допоміг вдвічі збільшити дохід різноманітних підприємств.

У 2017-му році книжка «Суперспоживачі. Швидкий шлях до зростання бренду» була визнана однією з найкращих ділових книг зі стратегії та бізнесу. Також він постійно проводить дослідження і вже є автором понад 100 статей, серед яких: «Make Your Best Customers Even Better» (2014), «Why It Pays to Be a Category Creator» (2013). Постійний контриб’ютор журналу Harvard Business Review.

Періодично виступає як основний доповідач на радіо та телебаченні (CNBC, MSNBC ), друкується у журналах (The Wall Street Journal, The Economist, Forbes), має свій канал на YouTube. Едді Юна часто запрошують у якості лектора до різних країн світу (США, Канада, Кенія, Австралія, Нова Зеландія, Данія, Великобританія, Японія).

Живе в Чикаго з дружиною і трьома дітьми.


цене названию рейтингу