Артикул: 31196

Думати, як Шерлок Холмс

Автор: Дэниел Смит
Издательство: Издательская группа «КМ-Букс»
Серия: Думать как
ISBN: 978-966-948-322-5,  

 

 
Оригинальное название: How to Think Like Sherlock
Год выпуска: 2020
Количество страниц: 184
Переплет: Мягкая обложка
Язык издания: Украинский
Формат: 130х200 мм (средний формат)
Тираж: 1200
Переводчик: О. Чупа
Год первого выпуска: 2018
Товар закончился
Нет в наличии

Зазирніть до геніального мозку найвідомішого детектива усіх часів!

Серія "Думати, як" - бестселер в Україні!
В Україні продано понад 20 000 книг серії "Думати, як"!

Зазирніть до геніального мозку найвідомішого детектива усіх часів! "Ви дивитеся, але не спостерігаєте. Різниця очевидна". Такими були слова геніального детектива Шерлока Холмса, звернені до доктора Вотсона, якому не вдалося застосувати методи Холмса. Чи можна навчитися мислити так само чітко і раціонально, як Шерлок Холмс, або його бездоганна логіка і кришталева ясність розуму - лише вигадка письменника?

У книжці "Думай як Шерлок Холмс" ви дізнаєтесь, як розвинути спостережливість, пам'ять та логіку за допомогою методів і прийомів найвідомішого у світі детектива. Ознайомишся із сучасними техніками та теоріями з найрізноманітніших напрямків, таких, як методи НЛП (нейролінгвістичне програмування), розвиток пам'яті, мова тіла, обробка інформації та швидкісне читання. Ця дивовижно практична книжка дозволить вам побачити світ по-новому і, що ще важливе, вразити людей навколо вас.

Деніел Сміт - успішний британський письменник, редактор і дослідник документальної літератури. Його перший роман був номінований на звання кращий перший роман премії 2011 року, і був номінований на ІВБР Дублінської літературної премії.

Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо