КНИГА НЕДЕЛИ "Бог всегда путешествует инкогнито" - 136 грн
Артикул: 95745

Четвертая промышленная революция

Автор: Клаус Шваб
Издательство: «Клуб Семейного Досуга»
ISBN: 978-617-12-5107-6,  

 

 
Оригинальное название: The Fourth Industrial Revolution
Год выпуска: 2019
Количество страниц: 416
Переплет: Твердый переплет
Язык издания: Украинский
Формат: 150х220 мм (средний формат)
Переводчик: Н.В. Климчук, Я.А. Лебеденко
Дополнительно: ч/б иллюстрации
Возрастные ограничения: 12+
Год первого выпуска: 2019
Язык издания:
Четвертая промышленная революция..
361 грн
на русском языке
290 грн
Есть в наличии

Світ трансформується. Стрімко, до невпізнання. Ми перебуваємо на порозі революції, яка докорінно змінює плин нашого повсякдення, способи роботи та взаємодії. Нічого схожого на четверту промислову революцію людство досі не переживало. Новітні технології міцно поєднують фізичний, цифровий та біологічний світи. З’являються нові бізнес-моделі, перебудовуються системи виробництва, споживання, транспортування і постачання. Ці зміни — ні більш ні менш — трансформують людство, тому треба вчитися ними керувати. Клаус Шваб, засновник Усесвітнього економічного форуму у Давосі, створив справжню «абетку четвертої промислової революції». Що це за явище? Яких наслідків від нього очікувати? Як можна його скерувати на загальний добробут?
Клаус Шваб описує ключові риси нової технологічної революції і приділяє особливу увагу тим можливостям та дилемам, які її супроводжують. Він пропонує сміливі ідеї щодо використання цих змін та формування кращого майбутнього — такого, у якому прогрес служить суспільству, а не руйнує його.
Усе про найважливіші технології, що змінюють сучасний світ. Практичні поради для підприємців і всіх, хто прагне розібратися в майбутніх змінах, осягнути тенденції та долучитися до створення нового.

Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо