КНИГА НЕДЕЛИ - "Правила развития мозга вашего ребенка". Цена - 213 грн
Артикул: 31209

Буря мечів. Пісня льоду й полум'я. Книга третя

Автор: Джордж Р.Р. Мартин
Издательство: Издательская группа «КМ-Букс»
Серия: Песнь льда и пламени
ISBN: 978-966-948-340-9,  

 

 
Оригинальное название: A Storm of Swords (A Song of Ice and Fire, Book 3)
Год выпуска: 2020
Количество страниц: 1120
Переплет: Твердый переплет
Язык издания: Украинский
Формат: 165х240 мм (средний формат)
Переводчик: Наталья Тисовская
Дополнительно: Обновлено и исправленное переиздание
Серия: Песнь Льда и Пламени
Год первого выпуска: 2020
Товар закончился
Нет в наличии

Анотація
- Бестселер в Україні! - З моменту виходу українського перекладу книги, в Україні продано понад 14 000 примірників! - В Україна продано понад 80 000 примірників книг всієї саги "Пісня льоду й полум'я"! - Бестселер #1 за версією The New York Times!
Серія-бестселер "Пісня льоду й полум'я" - епічне фентезі американського письменника Джорджа Р. Р. Мартіна. За мотивами серії виходить культовий серіал "Гра престолів" від HBO.
Перед вами третя частина знаменитої саги Джорджа Мартіна "Пісня льоду й полум'я". "Буря мечів" - саме це очікує читача на сторінках роману. Причому найбільш гострий та безжальний меч тримає в руках автор. Незамінних героїв не буває, безсмертних також. Війна збирає свій кривавий врожай, та все більш наполегливо серед брязкоту сталі звучить голос магії. Кожен сам за себе. У своїй пристрасті до реалізму Джордж Мартін не шкодує ніжні почуття читачів. Побут роздертої в клапті війною країни описаний в усіх подробицях: мародерство, розбій, голод, сварки і бійки усіх з усіма, міжусобиці дрібних місцевих панів, бруд, хвороби та інші напасті, що супроводжують військовий час. Куди не кинь оком, від Стіни до самого півдня - руїна. І на такому тлі надзвичайно яскраво виступають персонажі. Як їх змінить війна? Що вони втратять, а що віднайдуть? Третя частина саги закрутить читача у вирі подій, пронесе крізь час і простір та захопить уяву від першої сторінки до останньої.

Джордж Мартін - американський письменник, автор світових бестселерів, зокрема всесвітньо відомої серії книг "Пісня льоду й полум'я", за мотивами якої триває вихід не менш популярного серіалу "Гра престолів". Прийнято вважати Мартіна сучасним майстром фантастики, а його романи вже перекладено багатьма мовами та регулярно отримають престижні нагороди і премії.
- Книга отримала нагороду "Locus Award" (2001)! - У світі продано понад 70 мільйонів примірників саги "Пісня льоду й полум'я"! - Перекладено 47 мовами!

Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо