КНИГА НЕДЕЛИ "Бог всегда путешествует инкогнито" - 136 грн
Артикул: 96946

Блакитна цятка: космічне майбутнє людства

Автор: Карл Саган
Издательство: «Клуб Семейного Досуга»
ISBN: 978-617-12-6141-9,  

 

 
Оригинальное название: Pale Blue Dot: A Vision of the Human Future in Space
Год выпуска: 2019
Количество страниц: 320
Переплет: Твердый переплет
Язык издания: Украинский
Формат: 150х220 мм (средний формат)
Переводчик: Г. В. Яновська
Год первого выпуска: 2019
260 грн
Есть в наличии

Космос — незвіданий загадковий простір. А людство споконвіку прагнуло відкриттів та мандрівок. Коли ми дослідили Землю як свої п’ять пальців, то цілком закономірно кинули оком на зоряне небо над головою. А там — новий Океан, глибини космосу, інші галактики. І розпочалася космічна одіссея…
Дослідження планет і супутників, роботизовані місії та експедиції, «Вояджер» і «Аполлон», «сусіди по космосу», невідомі туманності й таємниці сузір’я, кораблі на межі Сонячної системи і те, що поза її межами. «Блакитна цятка» — книжка про те, як нам варто знову подивитися на себе, на наше місце у Всесвіті й на те, яким чином навіть у той час, коли поклик незвіданого став тихішим і менш виразним, центральний елемент людського майбутнього лежить далеко поза межами земної кулі.Захоплива. Незабутня. Відверта. Цілком імовірно, що це найкраща книжка Сагана.

The Washington Post Book World


Про автора:
Карл Саган — відомий американський астрофізик і популяризатор науки, володар Пулітцерівської премії в галузі літератури, медалі NASA, статусу великого американця та ще багатьох престижних премій і нагород. На його честь названо Меморіальну нагороду за космічні дослідження.

Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо