Артикул: 709163

Безпрограшна стратегія. Як уникнути промахів у бізнесі

Язык издания: Украинский Английский

 

 
ISBN:978-617-7552-96-2

 

 
Доп.автор: Роджер Мартін
Оригинальное название: Playing to Win: How Strategy Really Works by A.G. Lafley, Roger L. Martin
Год выпуска: 2018
Количество страниц: 256
Переплет: Твердый переплет
Язык издания: Украинский
Формат: 140х210 мм (средний формат)
Переводчик: Ірина Гнатковська
Дополнительно: Закладка-ляссе
Год первого выпуска: 2018
175 грн
Есть в наличии

Стратегія компанії не обов’язково має бути складною, але її розробка — справді важке завдання, що потребує зусиль і часу. Часто власники бізнесів жертвують нею на користь нагальніших повсякденних справ. Колишній генеральний директор Procter and Gamble Алан Лефлі та його стратегічний радник Роджер Мартін допомагають зрозуміти, чому так робити не варто. Насправді застосування стратегічного підходу — найефективніший спосіб побудувати бізнес.

ДЛЯ КОГО КНИЖКА

Для керівників та власників бізнесів, людей, які цікавляться підприємництвом чи планують розвивати власну справу.

ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА

Завдяки використанню стратегічних концептів та інструментів Лефлі й Мартін збільшили ринкову вартість компанії на понад 100 мільярдів доларів лише за 10 років. Їхній підхід може ефективно працювати у компаніях будь-якого масштабу: від маленьких бізнесів до державних установ чи некомерційних організацій.

ПРО АВТОРА

Алан Лефлі — колишній гендиректор Procter and Gamble (2000 - 2009). За час його управління компанією продажі зросли вдвічі, а портфоліо брендів, таких як Tide, Pampers, Olay, and Gillette розширилося з 10 до 24.

Роджер Мартін — декан Школи менеджменту ім. Джозефа Ротмана при Університеті Торонто. Радник керівників компаній з питань стратегії, дизайну та інновацій. Включений до списку найвидатніших мислителів у сфері менеджменту за версією Thinkers50.

Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо