КНИГА НЕДЕЛИ "Бог всегда путешествует инкогнито" - 136 грн
Артикул: 200222

Ай-Кім! Морозиво для Лесі

Автор: Таис Золотковская
Издательство: «Монолит-Bizz»
ISBN: 978-617-577-158-7,  

 

 
Год выпуска: 2018
Количество страниц: 36
Переплет: Твердый переплет
Формат: 210x220 мм (средний формат)
Дополнительно: Цветные иллюстрации
150 грн
Есть в наличии

Родинний затишок, спільні сніданки щовихідних та любов до морозива, яка є майже спадковою... Проте, саме це «майже» і не дає спокою маленькій Лесі. Їй не до вподоби цей холодний десерт, навіть звичайний вафельний ріжок із солодкою холодною кулькою змушує її насупити брови та зморщити носик. Татусь також не радіє солодкому життю, коли велика родина збирається за столом і залюбки ласує морозивом… Що ж бентежить тата та який секрет розкриє донька? 

Розгубившись одного разу, докорятимеш собі все життя. І лише любов близьких здатна все пробачити. Навіть таку сильну нелюбов до морозива.

Автор пропонує маленьким читачам здійснити екскурс в історію морозива та дізнатися про всі його різновиди, а також завітати до однієї родини, яка обожнює ці ласощі.


Найкраще смакують секрети
​Бути не схожим на інших – цілком природно. Сумувати, коли інші радіють, час від часу переглядати фільми жахів, коли всі твої однолітки віддають перевагу мультиплікаційним фільмам, а також нехтувати морозивом, навіть якщо всі члени твоєї родини так його обожнюють.

Леся не любить морозиво без вагомих причин. Якось вона спробувала з’ясувати, чому їй не до вподоби улюблені ласощі дітлахів з усіх куточків планети. Яку таємницю розкриє дівчинка?

Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо