КНИГА НЕДЕЛИ "Бог всегда путешествует инкогнито" - 136 грн
Артикул: 884516

Agile-менеджмент. Лидерство и управление командами

Автор: Юрген Аппело
Издательство: «Альпина Паблишер»
ISBN: 978-5-9614-6361-3,  

 

 
Оригинальное название: Management 3.0: Leading Agile Developers, Developing Agile Leaders
Год выпуска: 2019
Количество страниц: 534
Переплет: Мягкая обложка
Язык издания: Русский
Формат: 145х215 мм (средний формат)
Переводчик: Олейник Алексей
Год первого выпуска: 2019
475 грн
Есть в наличии

"Ця книга призначена для менеджерів, які хочуть перейти на гнучкі методи управління в своїх компаніях, і на розробників, які вже використовують ці методи при створенні ПЗ, але хочуть більше дізнатися про менеджмент в цілому." Про що книга: У багатьох організаціях на шляху впровадження Agile виявляється традиційний менеджмент. Командам важко застосовувати гнучкі методології, якщо їх лідерів заклинило на застарілих управлінських підходах.

Мета цієї книги - дати зрозуміти, як працюють Agile-команди. У ній немає кейсів, простих рішень і банальних порад. Чого в ній в надлишку, так це цікавих ідей, результатів експериментів і приводів для роздумів. У ній є те, що дійсно необхідне сучасним менеджерам: розуміння загальних підходів, за допомогою яких ви зможете створити власні рецепти, відповідні саме вашим потребам. Чому книга гідна прочитання: Існують десятки книг по Agile-методологіях для розробників, тестувальників, коучів і проектних менеджерів, але практично немає книг з цієї тематики для Agile-менеджерів і лідерів команд.

Ця книга заповнює прогалину. Діапазон питань, про які пише автор, надзвичайно широкий - від визначення оптимального розміру команди і проблем мотивації до управління масштабуванням в порівнянні з сплощенням. Ця книга не для тих, кого цікавлять швидкі рішення. Вона для серйозних читачів, які глибоко цікавляться менеджментом і хочуть опанувати його тонкощі. Хто автор: Юрген Аппело - спікер, тренер, розробник, підприємець, менеджер і блогер. Юрген займався створенням стартапів і керував кількома голландськими компаніями. Серед його основних інтересів - розробка програмного забезпечення та теорія складності з точки зору менеджера. Він публікував аналітичні роботи і статті в багатьох журналах, а також веде блог на сайті noop.nl.

 

Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо